Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debuut skiër Hirscher als Nederlander mogelijk in Sölden

Debuut skiër Hirscher als Nederlander mogelijk in Sölden

OBERHOFEN (ANP/DPA) - Skiër Marcel Hirscher kan eind oktober deelnemen aan de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Sölden. De internationale skibond FIS heeft de 35-jarige Oostenrijker, die een Nederlandse moeder heeft, een wildcard gegeven die vooralsnog alleen geldt voor de reuzenslalomwedstrijd in het Oostenrijkse skioord.

Hirscher beëindigde in 2019 zijn imposante loopbaan waarin hij acht keer de algemene wereldbeker won en 67 overwinningen in wereldbekerwedstrijden behaalde. Hij bezit ook zeven wereldtitels en twee olympische gouden medailles. Dit voorjaar maakte hij bekend een comeback te maken, nu als Nederlander omdat hij de ontwikkeling van talenten in zijn vaderland Oostenrijk niet in de weg wil staan.

De FIS besliste afgelopen zomer dat het skiërs die op basis van de ranking niet in aanmerking komen voor deelname aan wereldbekerwedstrijden de mogelijkheid wil bieden middels een wildcard toch te kunnen starten.

Meer uit Sport

Golficoon Woods speelt niet in eigen Hero World Challenge

ALBANY (ANP/RTR) - Golfer Tiger Woods ziet definitief af van deelname aan de Hero World Challenge, het toernooi dat hij begin december zelf organiseert op de Bahama's. Zijn naam ontbreekt op de laatste deelnemerslijst.

13 uur geleden
Massa eist 72 miljoen euro voor mislopen wereldtitel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - De Braziliaanse oud-Formule 1-coureur Felipe Massa eist 64 miljoen Britse pond (ruim 72 miljoen euro) als schadevergoeding voor het mislopen van de wereldtitel in 2008. Dat bedrag kwam naar voren op de eerste dag van de rechtszaak in Londen die Massa heeft aangespannen tegen de Formule 1, voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone en de internationale autosportfederatie FIA.

17 uur geleden
Tennisster Schuurs opent WTA Finals tegen favorieten

RIYAD (ANP) - Tennisster Demi Schuurs en haar dubbelpartner Asia Muhammad beginnen de WTA Finals in Riyad zaterdag met een partij tegen Sara Errani en Jasmine Paolini. De Italiaanse speelsters vormen het als eerste geplaatste koppel in het eindejaarstoernooi in het dubbelspel.

19 uur geleden
Zwitserse motorcoureur Dettwiler buiten levensgevaar na crash

SEPANG (ANP/RTR) - De Zwitserse motorcoureur Noah Dettwiler is buiten levensgevaar nadat hij zondag na een zware crash in de Grote Prijs van Maleisië was opgenomen in het ziekenhuis. Dettwiler, die uitkomt in de Moto3-klasse, onderging verschillende operaties. "Volgens de artsen is zijn situatie stabiel en niet langer kritiek", meldde zijn team CIP Green Power woensdag.

19 uur geleden
Villars spant rechtszaak aan tegen verkiezingsregels FIA

PARIJS (ANP/AFP) - Coureur Laura Villars heeft een rechtszaak aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort tot uitspraak is gedaan. Dat staat in de dagvaarding die het Franse persbureau AFP heeft ingezien.

20 uur geleden
Marathondirecteur: nooit sprake van onverantwoorde situatie

ROTTERDAM (ANP) - Bij de Rotterdam Marathon van dit jaar was nooit sprake van een onverantwoorde situatie, aldus directeur van het evenement Wilbert Lek. "Dat wil ik echt bestrijden", laat hij woensdag weten in een schriftelijke verklaring. In een brief aan de Rotterdamse gemeenteraad stelde burgemeester Carola Schouten eerder deze week dat daarvan wel sprake was.

22 uur geleden
Tennisser Alcaraz meteen uitgeschakeld op masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is al in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs gestrand. De als eerste geplaatste Spanjaard, die een bye had in de eerste ronde, verloor met 6-4 3-6 4-6 van de Brit Cameron Norrie, de nummer 31 van de wereldranglijst.

1 dag geleden