Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debuut Gosens in 'Mannschaft' vertraagd door coronacrisis

Debuut Gosens in 'Mannschaft' vertraagd door coronacrisis

BERLIJN (ANP) - De coronacrisis heeft Robin Gosens voorlopig zijn debuut in de nationale voetbalploeg van Duitsland gekost. De speler van Atalanta Bergamo en eerder Heracles Almelo zat dicht tegen een selectie aan voor de eind maart geplande oefenduels van de 'Mannschaft'. Dat bevestigde bondscoach Joachim Löw in Der Kicker.

Gosens is net over de grens in Emmerik geboren als zoon van een Nederlandse vader en een Duitse moeder. Gazzetta dello Sport wist woensdag te melden dat hij de Duitse ploeg verkoos boven Oranje, mocht de keuze zich voordoen. "We hebben overwogen Robin Gosens te selecteren", bevestigde Löw. "We hadden hem graag beter leren kennen. Helaas is dat nu niet doorgegaan, maar we houden hem in de gaten zo gauw de bal weer gaat rollen."

Vanwege de coronacrisis gingen de oefenduels met Spanje en Italië niet door. Löw zei de linkermiddenvelder annex verdediger al langer op het oog te hebben. "Hij is een veelzijdige speler met veel dynamiek en ambitie." Gosens bereikte dit jaar met Atalanta de kwartfinales van de Champions League, de club komt uit het zwaar door het coronavirus getroffen Bergamo.

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

1 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

1 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

14 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

14 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

14 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

14 uur geleden