Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debuut bij AZ lonkt voor 'vrolijke' Martins Indi

Debuut bij AZ lonkt voor 'vrolijke' Martins Indi

ALKMAAR (ANP) - AZ-coach Arne Slot is zeer tevreden over de manier waarop verdediger Bruno Martins Indi zich als huurling van Stoke City tijdens zijn eerste werkdagen in Alkmaar heeft gemanifesteerd. "Bruno is fit en heeft de afgelopen week een heel goede indruk achtergelaten. Op basis van wat ik nu gezien heb, is het logisch dat hij in het verleden een international is geweest. Op de trainingen haalt hij een hoog niveau en hij is duidelijk aanwezig op het gebied van coaching van zijn ploeggenoten. En buiten het veld is het de vrolijke jongen zoals iedereen hem kent", liet Slot weten.

De AZ-trainer wilde nog niet zeggen of Martins Indi zaterdag in de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo meteen zijn debuut maakt voor de Alkmaarders. Maar na de bizarre uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam (4-4, na 0-4 voor AZ bij de rust) kan Slot een sterke en ervaren verdediger in elk geval heel goed gebruiken. "Die wedstrijd is een behoorlijke tik geweest. Ik heb zeker revanchegevoelens, maar het is niet zo dat ik er elke nacht wakker van word en eraan terugdenk."

Aanvaller Calvin Stengs keert bij AZ terug van een schorsing. Hobie Verhulst vervangt doelman Marco Bizot, die geschorst is.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

46 minuten geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

2 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

3 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

4 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

13 uur geleden