Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debuterende Zirkzee verliest met Parma van Dijks en Schouten

Debuterende Zirkzee verliest met Parma van Dijks en Schouten

PARMA (ANP) - Joshua Zirkzee heeft als invaller zijn debuut gemaakt voor Parma. De 19-jarige spits uit Schiedam kon niet voorkomen dat zijn nieuwe Italiaanse club de derde nederlaag op rij incasseerde in de Serie A. Bologna, met Mitchell Dijks en Jerdy Schouten in de basis, won met 3-0. De Gambiaanse aanvaller Musa Barrow maakte al in de eerste helft twee doelpunten.

Zirkzee kwam begin deze week naar Parma, dat hem voor een half jaar heeft gehuurd van Bayern München met een optie tot koop. Trainer Roberto D'Aversa gaf tegen Bologna de Deen Andreas Cornelius nog de voorkeur in de spits, maar hij moest kort na rust plaatsmaken voor Zirkzee. De Nederlandse jeugdinternational kon niets meer aan de achterstand veranderen.

De transfervrij aangetrokken Graziano Pellè ontbrak in de selectie van Parma. Zirkzee en Pellè moeten in het restant van het seizoen voorkomen dat de club degradeert uit de Serie A. Met 13 punten houdt Parma alleen Crotone (12) onder zich op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.

40 minuten geleden
Gastland Mexico zet goede serie richting WK voort met oefenzege

PASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.

2 uur geleden
Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

13 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

13 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

15 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

19 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

19 uur geleden