Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debuterende Timber zal oefenduel met Schotten niet snel vergeten

Debuterende Timber zal oefenduel met Schotten niet snel vergeten

LOULÉ (ANP) - Als een van de weinige spelers van het Nederlands elftal hield Jurriën Timber toch nog een beetje een goed gevoel over aan de onbesliste oefenwedstrijd tegen Schotland (2-2). "Ik denk dat het best aardig ging", zei de verdediger van Ajax na zijn debuut in het Nederlands elftal. "Ik mag best wel trots zijn."

De 19-jarige Timber debuteerde als basisspeler in Oranje, waarschijnlijk ook omdat Daley Blind en Nathan Aké niet beschikbaar waren en Joël Veltman niet helemaal fit is."Ik heb mezelf zoveel als mogelijk laten zien. En dat is best makkelijk met veel goede ploeggenoten om me heen. Ik heb de afgelopen week op de trainingen ook geprobeerd me goed te laten zien aan mijn ploeggenoten en de trainers. Het is jammer dat we gelijk spelen, maar voetballend ging het best lekker met me."

Bondscoach Frank de Boer was na de oefeninterland tevreden over Timber. "Hij heeft het zeker heel goed gedaan. Of dat betekent dat hij mag blijven staan? Dat moeten we bekijken", zei De Boer. "Maar dit nemen we zeker mee. Hij heeft ook het voordeel dat hij achterin op meerdere posities kan spelen." Timber stond tegen de Schoten centraal achterin. Bij Ajax speelde hij ook al vaak als rechtsback.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

46 minuten geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

3 uur geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

4 uur geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

4 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

5 uur geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

7 uur geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

8 uur geleden