Debuterende Timber zal oefenduel met Schotten niet snel vergeten
LOULÉ (ANP) - Als een van de weinige spelers van het Nederlands elftal hield Jurriën Timber toch nog een beetje een goed gevoel over aan de onbesliste oefenwedstrijd tegen Schotland (2-2). "Ik denk dat het best aardig ging", zei de verdediger van Ajax na zijn debuut in het Nederlands elftal. "Ik mag best wel trots zijn."
De 19-jarige Timber debuteerde als basisspeler in Oranje, waarschijnlijk ook omdat Daley Blind en Nathan Aké niet beschikbaar waren en Joël Veltman niet helemaal fit is."Ik heb mezelf zoveel als mogelijk laten zien. En dat is best makkelijk met veel goede ploeggenoten om me heen. Ik heb de afgelopen week op de trainingen ook geprobeerd me goed te laten zien aan mijn ploeggenoten en de trainers. Het is jammer dat we gelijk spelen, maar voetballend ging het best lekker met me."
Bondscoach Frank de Boer was na de oefeninterland tevreden over Timber. "Hij heeft het zeker heel goed gedaan. Of dat betekent dat hij mag blijven staan? Dat moeten we bekijken", zei De Boer. "Maar dit nemen we zeker mee. Hij heeft ook het voordeel dat hij achterin op meerdere posities kan spelen." Timber stond tegen de Schoten centraal achterin. Bij Ajax speelde hij ook al vaak als rechtsback.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
4 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
17 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
20 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
20 uur geleden