Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debutant Van de Beek wint met Eintracht Frankfurt bij RB Leipzig

Debutant Van de Beek wint met Eintracht Frankfurt bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Donny van de Beek heeft zijn debuut voor Eintracht Frankfurt gevierd met een overwinning bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Dino Toppmöller was met 1-0 te sterk voor de ploeg van Oranje-international Xavi Simons.

Ansgar Knauff tekende in de 7e minuut voor de enige treffer van het duel in Leipzig. Na een mooie lage voorzet van Niels Nkounkou schoot de middenvelder de bal bij de tweede paal hoog in het doel.

Toppmöller nam de 26-jarige Van de Beek in de eerste wedstrijd na zijn komst van Manchester United meteen op in de basis. Het was zijn eerste basisplaats sinds 3 januari 2023, toen hij namens United in actie kwam tegen Bournemouth. De huurling kwam op het middenveld in de Red Bull Arena Simons tegen. Van de Beek werd in de 62e minuut gewisseld, Simons speelde de hele wedstrijd. De 17-jarige Nederlander Yannick Eduardo bleef op de bank bij Leipzig.

Eintracht komt met de zege op 27 punten, evenveel als Borussia Dortmund. De nummer 6 van de ranglijst speelt later op zaterdag nog bij SV Darmstadt 98. Nummer 4 Leipzig heeft 33 punten, 12 punten minder dan Bayer Leverkusen. De koploper won op de valreep bij FC Augsburg (0-1).

Meer uit Voetbal

WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

9 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

12 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

16 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

16 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

17 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

17 uur geleden