Debutant Teze kijkt uit naar Oranje: wilde dit al heel lang
EINDHOVEN (ANP) - Jordan Teze kijkt uit naar maandag, wanneer hij zich voor het eerst in zijn loopbaan bij het Nederlands elftal mag melden. "Ik snak hier best wel lang naar. De voorbije seizoenen zag ik ploeggenoten als Donyell Malen, Denzel Dumfries en Cody Gakpo naar Oranje gaan. Nu is het moment voor mij aangebroken", zei de 22-jarige verdediger van PSV na de zege van 5-0 op Fortuna Sittard tegen ESPN.
Teze wil bij Oranje zijn kans pakken. "Ik ga er niet heen om er bij te horen. Ik wil me van mijn beste kant laten zien", aldus de PSV'er. "Het wordt zeker een mooie week. Ik wil veel leren daar en ik vind het best een beetje spannend ook eigenlijk."
Teze kreeg vrijdag in het vliegtuig, na terugkeer van de Europese wedstrijd tegen FC Kopenhagen, te horen dat hij was geselecteerd. "Sommigen hadden al internet. Ik hoorde ze klappen en mijn naam roepen. Wie ik als eerste heb gebeld? Mijn moeder. Ze was heel blij. Ook mijn hart ging sneller kloppen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
6 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
19 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
22 uur geleden