Debutant Teze kijkt uit naar Oranje: wilde dit al heel lang
EINDHOVEN (ANP) - Jordan Teze kijkt uit naar maandag, wanneer hij zich voor het eerst in zijn loopbaan bij het Nederlands elftal mag melden. "Ik snak hier best wel lang naar. De voorbije seizoenen zag ik ploeggenoten als Donyell Malen, Denzel Dumfries en Cody Gakpo naar Oranje gaan. Nu is het moment voor mij aangebroken", zei de 22-jarige verdediger van PSV na de zege van 5-0 op Fortuna Sittard tegen ESPN.
Teze wil bij Oranje zijn kans pakken. "Ik ga er niet heen om er bij te horen. Ik wil me van mijn beste kant laten zien", aldus de PSV'er. "Het wordt zeker een mooie week. Ik wil veel leren daar en ik vind het best een beetje spannend ook eigenlijk."
Teze kreeg vrijdag in het vliegtuig, na terugkeer van de Europese wedstrijd tegen FC Kopenhagen, te horen dat hij was geselecteerd. "Sommigen hadden al internet. Ik hoorde ze klappen en mijn naam roepen. Wie ik als eerste heb gebeld? Mijn moeder. Ze was heel blij. Ook mijn hart ging sneller kloppen."
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
5 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
7 uur geleden