Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debutant De Ligt bij EK blij met 'aansturende' Depay

Debutant De Ligt bij EK blij met 'aansturende' Depay

ZEIST (ANP) - Oranje-international Matthijs de Ligt vindt de rol van Memphis Depay in aanloop naar het Europees kampioenschap belangrijk. "Het is heel prettig om iemand als Memphis in ons team te hebben. Buiten zijn voetbalkwaliteiten om is het ook een heel prettige jongen, die ook een bepaalde mentaliteit heeft", zei de verdediger van Juventus donderdag in Zeist.

"Ik denk dat hij iemand is die al heel veel heeft meegemaakt. Het WK van 2014 natuurlijk en hij heeft bij Manchester United en Olympique Lyon gespeeld. Ik merk dat hij de jongens aanstuurt. Dit is een toernooi, dit is waar het om draait. Hij is heel belangrijk voor het team", vervolgde de 21-jarige De Ligt, die zelf debuteert op een eindtoernooi. "Het is een andere situatie dan normaal. We zijn nu al veel langer bij elkaar dan tijdens andere interlandperiodes. Dat is heel leerzaam. Als je ziet hoe we elke dag trainen en hoe er met elkaar om gegaan wordt, dat soort dingen zijn alleen maar mooi. En we zitten pas in de voorbereiding. Ik kijk er heel erg naar uit om dit toernooi te spelen."

Meer uit Voetbal

Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 minuten geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

2 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

3 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

5 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

5 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

5 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

5 uur geleden