Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Debutant De Ligt bij EK blij met 'aansturende' Depay

Debutant De Ligt bij EK blij met 'aansturende' Depay

ZEIST (ANP) - Oranje-international Matthijs de Ligt vindt de rol van Memphis Depay in aanloop naar het Europees kampioenschap belangrijk. "Het is heel prettig om iemand als Memphis in ons team te hebben. Buiten zijn voetbalkwaliteiten om is het ook een heel prettige jongen, die ook een bepaalde mentaliteit heeft", zei de verdediger van Juventus donderdag in Zeist.

"Ik denk dat hij iemand is die al heel veel heeft meegemaakt. Het WK van 2014 natuurlijk en hij heeft bij Manchester United en Olympique Lyon gespeeld. Ik merk dat hij de jongens aanstuurt. Dit is een toernooi, dit is waar het om draait. Hij is heel belangrijk voor het team", vervolgde de 21-jarige De Ligt, die zelf debuteert op een eindtoernooi. "Het is een andere situatie dan normaal. We zijn nu al veel langer bij elkaar dan tijdens andere interlandperiodes. Dat is heel leerzaam. Als je ziet hoe we elke dag trainen en hoe er met elkaar om gegaan wordt, dat soort dingen zijn alleen maar mooi. En we zitten pas in de voorbereiding. Ik kijk er heel erg naar uit om dit toernooi te spelen."

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat mist belangrijke wedstrijd Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.

6 uur geleden
Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

9 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

9 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

10 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

12 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

12 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

15 uur geleden