Debutant Arensman tevreden over eigen prestaties in Vuelta
OURENSE (ANP) - Voor de vierde keer in deze Ronde van Spanje mengde de 20-jarige Thymen Arensman zich voorin bij een etappe. Woensdag eindigde de jonge Nederlander op de zesde plaats en reed hij de hele dag in de kopgroep. Arensman (Sunweb) is tevreden met zijn prestaties tijdens zijn debuut in een grote wielerronde.
"Het is mijn eerste grote tour en ik ben heel blij met hoe het nu gaat", aldus Arensman na afloop van de veertiende rit. "Ik heb al een aantal goede klasseringen gereden. Tijdens de tijdrit van gisteren zat ik er met de vijftiende tijd ook goed bij. Ik ben goed bezig."
Uiteindelijk kon de Nederlander geen rol van betekenis spelen in de finale van de etappe die eindigde in Ourense. In de laatste kilometer bergop kon hij het wiel van de andere koplopers niet meer volgen. "Alles was nog mogelijk in de finale toen ik samen met Dylan van Baarle en Michael Woods terugkwam. Maar aan het einde explodeerden mijn benen. Ik ben blij dat ik er bij was en dat ik de hele dag mee voorop zat."
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - De Europese kampioenschappen judo zijn in 2027 voor het eerst in 22 jaar weer in Nederland. Van 15 tot en met 18 april strijden de judoka's in Omnisport in Apeldoorn om de Europese titels. Judo Bond Nederland rekent op een sterk deelnemersveld, omdat het toernooi meetelt voor kwalificatie voor de Olympische Spelen van 2028.
4 uur geledenKOKSIJDE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook zijn derde wedstrijd in de wereldbeker veldrijden gewonnen. De 30-jarige wereldkampioen van Alpecin-Deceuninck was een dag na zijn zege in Antwerpen ook oppermachtig in Koksijde. Hij won voor de Belgen Laurens Sweeck en Niels Vandeputte.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen (28) zal volgens Oliver Mintzlaff nog lang bij Red Bull blijven. Dat heeft de Duitse manager van het Oostenrijkse Formule 1-team zondag gezegd in een interview met De Telegraaf. "Het belangrijkste voor een sporter is dat hij ziet dat iedereen in het team alles voor hem geeft. En ik denk dat Max onder de indruk is van hoe de resultaten en de sfeer in het team zich dit jaar hebben ontwikkeld", zei de directeur bedrijfsprojecten en nieuwe investeringen van Red Bull.
5 uur geledenKOKSIJDE (ANP) - Lucinda Brand heeft na de wereldbekerwedstrijd van zaterdag in Antwerpen ook de wereldbekercross in Koksijde gewonnen. De leidster in het klassement kwam in de Duinencross na vijf ronden solo over de streep. Shirin van Anrooij werd op 36 seconden tweede. Ceylin del Carmen Alvarado eindigde na een minuut op de derde plaats.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Het duel tussen NEC en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in het Gofferstadion in Nijmegen (2-2).
22 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.
1 dag geleden