Debutant Arensman tevreden over eigen prestaties in Vuelta
OURENSE (ANP) - Voor de vierde keer in deze Ronde van Spanje mengde de 20-jarige Thymen Arensman zich voorin bij een etappe. Woensdag eindigde de jonge Nederlander op de zesde plaats en reed hij de hele dag in de kopgroep. Arensman (Sunweb) is tevreden met zijn prestaties tijdens zijn debuut in een grote wielerronde.
"Het is mijn eerste grote tour en ik ben heel blij met hoe het nu gaat", aldus Arensman na afloop van de veertiende rit. "Ik heb al een aantal goede klasseringen gereden. Tijdens de tijdrit van gisteren zat ik er met de vijftiende tijd ook goed bij. Ik ben goed bezig."
Uiteindelijk kon de Nederlander geen rol van betekenis spelen in de finale van de etappe die eindigde in Ourense. In de laatste kilometer bergop kon hij het wiel van de andere koplopers niet meer volgen. "Alles was nog mogelijk in de finale toen ik samen met Dylan van Baarle en Michael Woods terugkwam. Maar aan het einde explodeerden mijn benen. Ik ben blij dat ik er bij was en dat ik de hele dag mee voorop zat."
Meer uit Sport
PORT CHARLOTTE (ANP) - De Nederlandse honkballers hebben twee dagen voor de start van de World Baseball Classic (WBC) het laatste oefenduel met Tampa Bay Rays gewonnen. Het Koninkrijksteam was in Port Charlotte, in Florida, met 11-8 te sterk voor het team uit de Amerikaanse Major League.
3 uur geledenDUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.
16 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.
18 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.
1 dag geledenSARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.
1 dag geledenATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.
1 dag geleden