Debutant Arensman tevreden over eigen prestaties in Vuelta
OURENSE (ANP) - Voor de vierde keer in deze Ronde van Spanje mengde de 20-jarige Thymen Arensman zich voorin bij een etappe. Woensdag eindigde de jonge Nederlander op de zesde plaats en reed hij de hele dag in de kopgroep. Arensman (Sunweb) is tevreden met zijn prestaties tijdens zijn debuut in een grote wielerronde.
"Het is mijn eerste grote tour en ik ben heel blij met hoe het nu gaat", aldus Arensman na afloop van de veertiende rit. "Ik heb al een aantal goede klasseringen gereden. Tijdens de tijdrit van gisteren zat ik er met de vijftiende tijd ook goed bij. Ik ben goed bezig."
Uiteindelijk kon de Nederlander geen rol van betekenis spelen in de finale van de etappe die eindigde in Ourense. In de laatste kilometer bergop kon hij het wiel van de andere koplopers niet meer volgen. "Alles was nog mogelijk in de finale toen ik samen met Dylan van Baarle en Michael Woods terugkwam. Maar aan het einde explodeerden mijn benen. Ik ben blij dat ik er bij was en dat ik de hele dag mee voorop zat."
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.
13 uur geledenALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.
13 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.
1 dag geledenMAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.
1 dag geleden