Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deadpool & Wolverine breekt ook in Nederland meerdere records

Deadpool & Wolverine breekt ook in Nederland meerdere records

AMSTERDAM (ANP) - De actiefilm Deadpool & Wolverine heeft ook in Nederland in het eerste weekend records gebroken. Dat heeft The Walt Disney Company dinsdag gemeld. De film heeft binnen vijf dagen bijna 2,8 miljoen euro opgeleverd en 283.000 bezoekers getrokken. Daarmee heeft de film het beste openingsweekend van 2024 op zijn naam gezet. Dit record stond op naam van Dune II, met ongeveer 2,4 miljoen euro.

Ook vestigde Deadpool & Wolverine het record voor het beste openingsweekend voor een film van 16 jaar en ouder ooit. Dit record stond op naam van Joker uit 2019, die in het eerste weekend iets meer dan 2 miljoen euro opbracht. Daarnaast staat Deadpool & Wolverine op de vierde plek van beste openingen van een superheldenfilm in Nederland ooit. De eerste drie plekken worden nog ingenomen door Avengers: Endgame, Avengers: Infinity War en Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Nederland volgt hiermee de trend in de rest van de wereld, waar de film afgelopen weekend al talloze records verpulverde. Deadpool & Wolverine vestigde de hoogste opbrengst voor een Amerikaanse film ooit, met een wereldwijde box office van 438 miljoen dollar. In de VS bracht de superheldenfilm 205 miljoen dollar op.

In Deadpool & Wolverine moeten twee van de populairste superhelden ooit samenwerken om te voorkomen dat het universum vergaat. De hoofdrollen worden gespeeld door Hugh Jackman en Ryan Reynolds. Fans reageren zeer enthousiast op de film, onder meer door de talloze verrassingen en bijrollen van diverse personages uit het Marvel-universum.

Meer uit Binnenland

Burgemeester Gorinchem: het is aan raad om afweging te maken

GORINCHEM (ANP) - De burgemeester van Gorinchem, Reinie Melissant, zegt dat het aan de gemeenteraad is om een afweging te maken over of er een herstemming voor die raad moet plaatsvinden. "Gelukkig is het niet aan mij. Ik ben eigenlijk blij dat ik nu geen raadslid ben. Je moet op basis van heel weinig informatie een keuze maken over wat te doen", zei zij tegen een ANP-verslaggever.

10 uur geleden
Gouden Loeki voor derde jaar op rij naar kerstcommercial HEMA

AMSTERDAM (ANP) - HEMA en reclamebureau Hotel L'Amour hebben voor het derde jaar op rij de Ster Gouden Loeki gewonnen voor de beste tv-commercial van afgelopen jaar. Het kerstspotje van het warenhuis was opnieuw favoriet onder het Nederlandse publiek, werd donderdag bekendgemaakt in Amsterdam.

10 uur geleden
Jill Helena 'van slag' door vrijspraakverzoek in zaak-Ali B

AMSTERDAM (ANP) - Jill Helena is "verbijsterd en van slag" dat het Openbaar Ministerie heeft gevraagd om Ali B vrij te spreken van het aanranden van de zangeres. Ze hoorde er pas vlak voor het hoger beroep van, laat ze weten via haar advocaat Sébas Diekstra.

11 uur geleden
Gorinchem deed aangifte van meerdere vormen van verkiezingsfraude

GORINCHEM (ANP) - Burgemeester Reinie Melissant van Gorinchem heeft woensdag aangifte gedaan van meerdere vormen van verkiezingsfraude. Het gaat onder meer om beïnvloeding en ronselen van volmachten. Dat zei ze donderdag bij aanvang van een tweede informatiebijeenkomst voor de raad over het onderzoek naar mogelijke stemfraude in de Zuid-Hollandse gemeente.

12 uur geleden
Verbod op uitkleedfunctie Grok is baanbrekend, zegt Offlimits

AMSTERDAM (ANP) - Het is baanbrekend dat een omstreden 'uitkleedfunctie' in de chatbot Grok wordt verboden. Dat zegt Robbert Hoving, directeur van Offlimits, een kenniscentrum over onlinemisbruik. Die organisatie spande met Fonds Slachtofferhulp een kort geding aan tegen de dienst en kreeg donderdag gelijk van de rechtbank in Amsterdam.

14 uur geleden
VluchtelingenWerk steunt oproep asielminister over opvangplekken

AMSTERDAM (ANP) - VluchtelingenWerk Nederland steunt de oproep van asielminister Bart van den Brink (CDA) aan gemeenten. De minister wil dat die met spoed nieuwe opvangplekken voor asielzoekers regelen.

14 uur geleden
Geldmaat: zwaardere en meer explosieven bij plofkraken

WEESP (ANP) - Criminelen gebruiken zwaardere en meer explosieven bij plofkraken op geldautomaten. Dat ziet Geldmaat, het bedrijf dat beheer en onderhoud van de automaten regelt voor de grote banken in Nederland. Na nieuwe aanvallen op zogeheten sealbagautomaten heeft Geldmaat donderdag maatregelen genomen om plofkraken te voorkomen.

15 uur geleden