Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan

De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan

CARDIFF (ANP) - Stefan de Vrij, bij afwezigheid van Virgil van Dijk de captain, zag Oranje zich tegen Wales oprichten na een late gelijkmaker. Volgens de plaatsvervangende aanvoerder bleef zijn team vol voor de overwinning gaan.

"Zij dachten misschien dat wij niet op zouden staan, maar dat hebben we wel gedaan. We zijn erin blijven geloven", zei De Vrij na de 2-1-overwinning in Cardiff voor de camera van de NOS. "Ongeacht wie er spelen, blijven we altijd knokken en Wout kopt hem lekker binnen." Wout Weghorst maakte met een kopbal in de 93e minuut het winnende doelpunt.

De Vrij zag dat het Nederlands elftal, met debutant Jordan Teze in de defensie, weinig kansen weggaf in de tweede groepswedstrijd in de Nations League. "Verdedigend hebben we goed gestaan en hun doelpunt was eigenlijk de enige echte kans die ze gehad hebben", aldus de speler van Internazionale.

Tweede helft

Vooral over de tweede helft was De Vrij te spreken. "Na rust hadden we veel meer controle en konden we er tussendoor spelen, zonder echt gevaarlijk te worden. Maar we weten ook dat er nog veel te verbeteren valt, vooral de eerste helft was heel slordig."

Oranje komt zaterdag weer in actie. Dan is Polen de tegenstander in Rotterdam. Ook dan is Van Dijk, die reeds op vakantie is gegaan, er niet bij.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

7 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

9 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

9 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

12 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

14 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

15 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

15 uur geleden