De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan
CARDIFF (ANP) - Stefan de Vrij, bij afwezigheid van Virgil van Dijk de captain, zag Oranje zich tegen Wales oprichten na een late gelijkmaker. Volgens de plaatsvervangende aanvoerder bleef zijn team vol voor de overwinning gaan.
"Zij dachten misschien dat wij niet op zouden staan, maar dat hebben we wel gedaan. We zijn erin blijven geloven", zei De Vrij na de 2-1-overwinning in Cardiff voor de camera van de NOS. "Ongeacht wie er spelen, blijven we altijd knokken en Wout kopt hem lekker binnen." Wout Weghorst maakte met een kopbal in de 93e minuut het winnende doelpunt.
De Vrij zag dat het Nederlands elftal, met debutant Jordan Teze in de defensie, weinig kansen weggaf in de tweede groepswedstrijd in de Nations League. "Verdedigend hebben we goed gestaan en hun doelpunt was eigenlijk de enige echte kans die ze gehad hebben", aldus de speler van Internazionale.
Tweede helft
Vooral over de tweede helft was De Vrij te spreken. "Na rust hadden we veel meer controle en konden we er tussendoor spelen, zonder echt gevaarlijk te worden. Maar we weten ook dat er nog veel te verbeteren valt, vooral de eerste helft was heel slordig."
Oranje komt zaterdag weer in actie. Dan is Polen de tegenstander in Rotterdam. Ook dan is Van Dijk, die reeds op vakantie is gegaan, er niet bij.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
12 uur geleden