Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan

De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan

CARDIFF (ANP) - Stefan de Vrij, bij afwezigheid van Virgil van Dijk de captain, zag Oranje zich tegen Wales oprichten na een late gelijkmaker. Volgens de plaatsvervangende aanvoerder bleef zijn team vol voor de overwinning gaan.

"Zij dachten misschien dat wij niet op zouden staan, maar dat hebben we wel gedaan. We zijn erin blijven geloven", zei De Vrij na de 2-1-overwinning in Cardiff voor de camera van de NOS. "Ongeacht wie er spelen, blijven we altijd knokken en Wout kopt hem lekker binnen." Wout Weghorst maakte met een kopbal in de 93e minuut het winnende doelpunt.

De Vrij zag dat het Nederlands elftal, met debutant Jordan Teze in de defensie, weinig kansen weggaf in de tweede groepswedstrijd in de Nations League. "Verdedigend hebben we goed gestaan en hun doelpunt was eigenlijk de enige echte kans die ze gehad hebben", aldus de speler van Internazionale.

Tweede helft

Vooral over de tweede helft was De Vrij te spreken. "Na rust hadden we veel meer controle en konden we er tussendoor spelen, zonder echt gevaarlijk te worden. Maar we weten ook dat er nog veel te verbeteren valt, vooral de eerste helft was heel slordig."

Oranje komt zaterdag weer in actie. Dan is Polen de tegenstander in Rotterdam. Ook dan is Van Dijk, die reeds op vakantie is gegaan, er niet bij.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

1 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

3 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

4 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

4 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

5 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

5 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

10 uur geleden