Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan

De Vrij zag Oranje na late gelijkmaker weer opstaan

CARDIFF (ANP) - Stefan de Vrij, bij afwezigheid van Virgil van Dijk de captain, zag Oranje zich tegen Wales oprichten na een late gelijkmaker. Volgens de plaatsvervangende aanvoerder bleef zijn team vol voor de overwinning gaan.

"Zij dachten misschien dat wij niet op zouden staan, maar dat hebben we wel gedaan. We zijn erin blijven geloven", zei De Vrij na de 2-1-overwinning in Cardiff voor de camera van de NOS. "Ongeacht wie er spelen, blijven we altijd knokken en Wout kopt hem lekker binnen." Wout Weghorst maakte met een kopbal in de 93e minuut het winnende doelpunt.

De Vrij zag dat het Nederlands elftal, met debutant Jordan Teze in de defensie, weinig kansen weggaf in de tweede groepswedstrijd in de Nations League. "Verdedigend hebben we goed gestaan en hun doelpunt was eigenlijk de enige echte kans die ze gehad hebben", aldus de speler van Internazionale.

Tweede helft

Vooral over de tweede helft was De Vrij te spreken. "Na rust hadden we veel meer controle en konden we er tussendoor spelen, zonder echt gevaarlijk te worden. Maar we weten ook dat er nog veel te verbeteren valt, vooral de eerste helft was heel slordig."

Oranje komt zaterdag weer in actie. Dan is Polen de tegenstander in Rotterdam. Ook dan is Van Dijk, die reeds op vakantie is gegaan, er niet bij.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Zintsjenko en Mokio tegen Fortuna Sittard

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.

11 minuten geleden
NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

38 minuten geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

2 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

2 uur geleden
Summerville schiet West Ham naar achtste finale FA Cup

BURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.

3 uur geleden
Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

22 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

1 dag geleden