Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij wil bij Inter blijven en hoopt op verlenging contract

De Vrij wil bij Inter blijven en hoopt op verlenging contract

SARAJEVO (ANP) - Stefan de Vrij hoopt ook komend seizoen nog bij Internazionale te spelen. De 32-jarige verdediger van het Nederlands elftal heeft een aflopend contract, maar daar staat een optie voor de Italiaanse club in om de verbintenis met een jaar te verlengen.

"Wat ik kan zeggen is dat ik heel goed op mijn plek zit bij Inter. Ik heb een optie voor nog een jaar die bij de club ligt. Die keuze zal dus bij de club liggen. Maar ik denk dat het op dit moment wel heel vroeg is daarover te praten", vertelde de oud-Feyenoorder op een persconferentie in Sarajevo, om daaraan toe te voegen dat hij zelf wil blijven. "Absoluut."

De Vrij was afgelopen zomer op het EK een vaste waarde bij Oranje, maar werd zaterdag in de ontmoeting met Hongarije in de Nations League gepasseerd. Jan Paul van Hecke kreeg de voorkeur. "Voor mij persoonlijk was dat een teleurstelling. Dan is het zaak de knop om te zetten en te blijven doen wat ik altijd doe. Ik ben wel zo professioneel om aan het teambelang te denken."

In de wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina staat De Vrij dinsdag wel weer in de basis.

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

2 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

7 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

7 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

8 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

20 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

20 uur geleden