De Vrij rekent ook zonder Mbappé op zware avond tegen Frankrijk
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij rekent vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het EK tegen Frankrijk op een zware avond, ook als sterspeler Kylian Mbappé er met zijn gebroken neus niet bij is. "Ze hebben voorin alleen maar topspelers, wie er ook zullen staan. De aanvallers hebben allemaal bepaalde kwaliteiten, zijn technisch en snel en sterk in de omschakeling", zei hij voor het begin van een training van het Nederlands elftal in Wolfsburg.
De Vrij vindt het weinig zinvol om het de hele tijd over Mbappé te hebben. "Ik denk dat het iets is dat we moeten afwachten. We zullen wel zien of hij er bij is of niet."
De verdediger van Internazionale brak zelf ook eens zijn neus. "Dat is geen lekker gevoel, ik krijg er wel een beetje rillingen van", vertelde De Vrij, die denkt dat Oranje er verstandig aan doet om in Leipzig met geduld te voetballen. "We moeten de bal lang in bezit houden en bij balverlies er steeds voor zorgen dat de restverdediging op orde is."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
2 minuten geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
9 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
13 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 dag geleden