De Vrij rekent ook zonder Mbappé op zware avond tegen Frankrijk
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij rekent vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het EK tegen Frankrijk op een zware avond, ook als sterspeler Kylian Mbappé er met zijn gebroken neus niet bij is. "Ze hebben voorin alleen maar topspelers, wie er ook zullen staan. De aanvallers hebben allemaal bepaalde kwaliteiten, zijn technisch en snel en sterk in de omschakeling", zei hij voor het begin van een training van het Nederlands elftal in Wolfsburg.
De Vrij vindt het weinig zinvol om het de hele tijd over Mbappé te hebben. "Ik denk dat het iets is dat we moeten afwachten. We zullen wel zien of hij er bij is of niet."
De verdediger van Internazionale brak zelf ook eens zijn neus. "Dat is geen lekker gevoel, ik krijg er wel een beetje rillingen van", vertelde De Vrij, die denkt dat Oranje er verstandig aan doet om in Leipzig met geduld te voetballen. "We moeten de bal lang in bezit houden en bij balverlies er steeds voor zorgen dat de restverdediging op orde is."
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
9 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
15 uur geleden