De Vrij rekent ook zonder Mbappé op zware avond tegen Frankrijk
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij rekent vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het EK tegen Frankrijk op een zware avond, ook als sterspeler Kylian Mbappé er met zijn gebroken neus niet bij is. "Ze hebben voorin alleen maar topspelers, wie er ook zullen staan. De aanvallers hebben allemaal bepaalde kwaliteiten, zijn technisch en snel en sterk in de omschakeling", zei hij voor het begin van een training van het Nederlands elftal in Wolfsburg.
De Vrij vindt het weinig zinvol om het de hele tijd over Mbappé te hebben. "Ik denk dat het iets is dat we moeten afwachten. We zullen wel zien of hij er bij is of niet."
De verdediger van Internazionale brak zelf ook eens zijn neus. "Dat is geen lekker gevoel, ik krijg er wel een beetje rillingen van", vertelde De Vrij, die denkt dat Oranje er verstandig aan doet om in Leipzig met geduld te voetballen. "We moeten de bal lang in bezit houden en bij balverlies er steeds voor zorgen dat de restverdediging op orde is."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
7 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
9 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
11 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
14 uur geleden