De Vrij rekent ook zonder Mbappé op zware avond tegen Frankrijk
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij rekent vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het EK tegen Frankrijk op een zware avond, ook als sterspeler Kylian Mbappé er met zijn gebroken neus niet bij is. "Ze hebben voorin alleen maar topspelers, wie er ook zullen staan. De aanvallers hebben allemaal bepaalde kwaliteiten, zijn technisch en snel en sterk in de omschakeling", zei hij voor het begin van een training van het Nederlands elftal in Wolfsburg.
De Vrij vindt het weinig zinvol om het de hele tijd over Mbappé te hebben. "Ik denk dat het iets is dat we moeten afwachten. We zullen wel zien of hij er bij is of niet."
De verdediger van Internazionale brak zelf ook eens zijn neus. "Dat is geen lekker gevoel, ik krijg er wel een beetje rillingen van", vertelde De Vrij, die denkt dat Oranje er verstandig aan doet om in Leipzig met geduld te voetballen. "We moeten de bal lang in bezit houden en bij balverlies er steeds voor zorgen dat de restverdediging op orde is."
Meer uit Voetbal
JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
40 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
3 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
9 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
1 dag geleden