Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij of Dumfries aanvoerder van Oranje in München

De Vrij of Dumfries aanvoerder van Oranje in München

MÜNCHEN (ANP) - Stefan de Vrij of Denzel Dumfries is maandagavond de aanvoerder van het Nederlands elftal in het uitduel met Duitsland in de Nations League. "Ik heb ooit gezegd dat ik bij de speler met de meeste interlands uitkom, als al mijn aanvoerders er niet bij zijn", zei bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in de Allianz Arena van Bayern München. "Dus als De Vrij speelt, dan is hij de aanvoerder. Anders draagt Dumfries de band."

Koeman vertelde dat hij geen geblesseerde spelers in zijn selectie heeft. Maar De Vrij liet zich zaterdag tijdens een hersteltraining wel uitgebreid behandelen. Hij heeft dit seizoen minder gespeeld dan de meeste andere internationals van Oranje.

De bondscoach moet een nieuwe aanvoerder kiezen omdat Virgil van Dijk na zijn rode kaart in het uitduel van vrijdag met Hongarije (1-1) geschorst is en Nathan Aké en Frenkie de Jong ook niet beschikbaar zijn. De Vrij is met 71 interlands de meeste ervaren speler in de huidige selectie van Oranje. Dumfries heeft 61 interlands achter zijn naam staan.

Van Dijk ontbreekt voor het eerst na dertig interlands bij Oranje.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

4 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

4 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

5 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

6 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

7 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

17 uur geleden