De Vrij: nog veel werk aan winkel bij Oranje
LOULÉ (ANP) - Stefan de Vrij concludeerde na het onbesliste duel met Schotland (2-2) dat het Nederlands elftal nog veel werk wacht. "Ik heb echt wel een paar goede dingen gezien", zei hij. "Maar er is ook best veel voor verbetering vatbaar. Er is eigenlijk best veel werk aan de winkel."
"In balbezit moeten we beter bewegen en zorgen dat de juiste mensen in positie komen", zei De Vrij. "En we krijgen twee doelpunten tegen in de omschakeling. Dat mag natuurlijk niet. Dat was echt te makkelijk."
De Vrij is bij Internazionale gewend geraakt aan een systeem met vijf verdedigers. "Maar daar hebben we twee jaar lang op alle automatismen getraind", zei hij. "We moeten dit goed analyseren en hier moeten we goed over praten. Over we dit systeem binnen twee weken voor de start van het EK onder de knie kunnen krijgen? Dat is zeker niet onmogelijk."
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
1 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
4 uur geleden