Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij in extase, Frenkie de Jong blijft bescheiden

De Vrij in extase, Frenkie de Jong blijft bescheiden

MILAAN/SEVILLA (ANP) - Voor de tweede keer in amper een jaar tijd heeft Stefan de Vrij zijn Italiaanse club Internazionale aan winst van de stadsderby tegen AC Milan geholpen. De Nederlandse verdediger kopte zondagavond de 3-2 binnen, in maart vorig jaar tekende De Vrij voor de 2-0 in de met 3-2 gewonnen Milanese derby.

"Winnen van AC Milan geeft een uniek gevoel", zei de oud-Feyenoorder. "We speelden slecht in de eerste helft en stonden bij rust terecht met 2-0 achter. Maar in de tweede helft hebben we karakter getoond. Deze wedstrijd zal ik me nog lang blijven herinneren", zei De Vrij, die Inter in de 70e minuut op voorsprong kopte. In de blessuretijd besliste Romelu Lukaku het duel (4-2).

Bondscoach Ronald Koeman was aandachtig toeschouwer op de tribune in Milaan. Koeman zag niet alleen De Vrij uitblinken, hij hoorde ook dat Frenkie de Jong in Spanje met een fraai doelpunt bijdroeg aan de zege van FC Barcelona bij Real Betis (2-3). De middenvelder speelde sterk in Sevilla. "De laatste wedstrijden had ik het best lastig", erkende De Jong. "Het is niet aan mij om te zeggen of dit mijn beste wedstrijd was, maar het ging goed. We worden iedere week beter. Als we zo doorgaan, ga ik met veel vertrouwen richting het beslissende deel van het seizoen."

Meer uit Voetbal

PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

1 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

2 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

2 uur geleden
Spanje en Argentinië spelen tweede editie 'Finalissima' in Qatar

NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.

3 uur geleden
Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

4 uur geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

8 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

9 uur geleden