Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vrij in extase, Frenkie de Jong blijft bescheiden

De Vrij in extase, Frenkie de Jong blijft bescheiden

MILAAN/SEVILLA (ANP) - Voor de tweede keer in amper een jaar tijd heeft Stefan de Vrij zijn Italiaanse club Internazionale aan winst van de stadsderby tegen AC Milan geholpen. De Nederlandse verdediger kopte zondagavond de 3-2 binnen, in maart vorig jaar tekende De Vrij voor de 2-0 in de met 3-2 gewonnen Milanese derby.

"Winnen van AC Milan geeft een uniek gevoel", zei de oud-Feyenoorder. "We speelden slecht in de eerste helft en stonden bij rust terecht met 2-0 achter. Maar in de tweede helft hebben we karakter getoond. Deze wedstrijd zal ik me nog lang blijven herinneren", zei De Vrij, die Inter in de 70e minuut op voorsprong kopte. In de blessuretijd besliste Romelu Lukaku het duel (4-2).

Bondscoach Ronald Koeman was aandachtig toeschouwer op de tribune in Milaan. Koeman zag niet alleen De Vrij uitblinken, hij hoorde ook dat Frenkie de Jong in Spanje met een fraai doelpunt bijdroeg aan de zege van FC Barcelona bij Real Betis (2-3). De middenvelder speelde sterk in Sevilla. "De laatste wedstrijden had ik het best lastig", erkende De Jong. "Het is niet aan mij om te zeggen of dit mijn beste wedstrijd was, maar het ging goed. We worden iedere week beter. Als we zo doorgaan, ga ik met veel vertrouwen richting het beslissende deel van het seizoen."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

24 minuten geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

32 minuten geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

1 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

1 uur geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

1 uur geleden
Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

2 uur geleden
Voetbalsters Lyon naar Champions League-finale na zege op Arsenal

LYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.

2 uur geleden