De Vrij in extase, Frenkie de Jong blijft bescheiden
MILAAN/SEVILLA (ANP) - Voor de tweede keer in amper een jaar tijd heeft Stefan de Vrij zijn Italiaanse club Internazionale aan winst van de stadsderby tegen AC Milan geholpen. De Nederlandse verdediger kopte zondagavond de 3-2 binnen, in maart vorig jaar tekende De Vrij voor de 2-0 in de met 3-2 gewonnen Milanese derby.
"Winnen van AC Milan geeft een uniek gevoel", zei de oud-Feyenoorder. "We speelden slecht in de eerste helft en stonden bij rust terecht met 2-0 achter. Maar in de tweede helft hebben we karakter getoond. Deze wedstrijd zal ik me nog lang blijven herinneren", zei De Vrij, die Inter in de 70e minuut op voorsprong kopte. In de blessuretijd besliste Romelu Lukaku het duel (4-2).
Bondscoach Ronald Koeman was aandachtig toeschouwer op de tribune in Milaan. Koeman zag niet alleen De Vrij uitblinken, hij hoorde ook dat Frenkie de Jong in Spanje met een fraai doelpunt bijdroeg aan de zege van FC Barcelona bij Real Betis (2-3). De middenvelder speelde sterk in Sevilla. "De laatste wedstrijden had ik het best lastig", erkende De Jong. "Het is niet aan mij om te zeggen of dit mijn beste wedstrijd was, maar het ging goed. We worden iedere week beter. Als we zo doorgaan, ga ik met veel vertrouwen richting het beslissende deel van het seizoen."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
4 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
17 uur geleden