De Vrij in de basis bij Inter in halve finale Europa League
DUSSELDORF (ANP) - Stefan de Vrij begint bij Internazionale in de basis in de halve finale van de Europa League. De 28-jarige verdediger neemt het in Düsseldorf op tegen Sjachtar Donetsk.
De voorhoede van Inter wordt gevormd door de Argentijn Lautaro Martínez en de Belg Romelu Lukaku.
Het duel wordt zonder fans gespeeld in het stadion van Fortuna Düsseldorf. De winnaar neemt het vrijdag in Keulen op tegen Sevilla, dat door een laat doelpunt van Luuk de Jong Manchester United uitschakelde.
Inter plaatste zich voor de halve finale door Bayer Leverkusen van coach Peter Bosz met 2-1 te verslaan. De Vrij speelde toen de hele wedstrijd bij de Italianen.
Sjachtar Donetsk was met 4-1 veel te sterk voor FC Basel, waar Ricky van Wolfswinkel de treffer voor de Zwitsers maakte. De Oekraïense club won in 2009 de UEFA Cup, de voorganger van de Europa League. Inter won de UEFA Cup drie keer, de laatste keer in 1998.
Meer uit Voetbal
CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
1 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
13 uur geledenCHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.
14 uur geleden