De Vrij en Dumfries winnen Italiaanse Supercup met Inter
MILAAN (ANP) - De internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries hebben met landskampioen Internazionale de Italiaanse Supercup veroverd. Het duel met bekerwinnaar Juventus eindigde in 2-1. Het beslissende doelpunt in Milaan viel in de extra tijd van de tweede verlenging en kwam op naam van de Chileense invaller Alexis Sánchez.
De Vrij speelde de volledige wedstrijd. Dumfries werd in de 89e minuut gewisseld. Bij Juventus ontbrak Matthijs de Ligt wegens een schorsing.
Weston McKennie zorgde in de 25e minuut voor een voorsprong voor Juventus. De Amerikaan kopte raak uit een voorzet van Alvaro Morata. Na ruim een halfuur mocht Lautaro Martínez een strafschop nemen na een overtreding van Mattia De Sciglio op Edin Dzeko. De Argentijn maakte geen fout van 11 meter: 1-1.
Daarna viel de productie aan beide kanten stil. Ook de verlenging leek geen uitkomst te bieden, totdat doorzetter Sánchez van dichtbij toesloeg: 2-1. Daarna was het duel vrijwel meteen afgelopen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
20 minuten geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
5 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
16 uur geleden