De Vrij en Dumfries winnen Italiaanse Supercup met Inter
MILAAN (ANP) - De internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries hebben met landskampioen Internazionale de Italiaanse Supercup veroverd. Het duel met bekerwinnaar Juventus eindigde in 2-1. Het beslissende doelpunt in Milaan viel in de extra tijd van de tweede verlenging en kwam op naam van de Chileense invaller Alexis Sánchez.
De Vrij speelde de volledige wedstrijd. Dumfries werd in de 89e minuut gewisseld. Bij Juventus ontbrak Matthijs de Ligt wegens een schorsing.
Weston McKennie zorgde in de 25e minuut voor een voorsprong voor Juventus. De Amerikaan kopte raak uit een voorzet van Alvaro Morata. Na ruim een halfuur mocht Lautaro Martínez een strafschop nemen na een overtreding van Mattia De Sciglio op Edin Dzeko. De Argentijn maakte geen fout van 11 meter: 1-1.
Daarna viel de productie aan beide kanten stil. Ook de verlenging leek geen uitkomst te bieden, totdat doorzetter Sánchez van dichtbij toesloeg: 2-1. Daarna was het duel vrijwel meteen afgelopen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
40 minuten geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
5 uur geleden