
De Vrij draagt met eerste goal van seizoen bij aan 4-0-zege Inter
LECCE (ANP) - Stefan de Vrij heeft met zijn eerste doelpunt van het seizoen bijgedragen aan een ruime zege van Internazionale. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd tegen Lecce met 4-0.
De Vrij kopte in de 67e minuut raak uit een corner van Federico Dimarco. In oktober van 2022 was de verdediger voor het laatst trefzeker in de Serie A.
De Argentijnse aanvaller Lautaro Martínez kwam twee keer tot scoren voor Inter. Hij bracht zijn doelpuntentotaal daarmee op 22. Ook Davide Frattesi trof doel.
Dumfries
De Vrij speelde net als Denzel Dumfries de hele wedstrijd namens de bezoekers, waar Davy Klaassen na ruim een uur mocht invallen. De stand was toen al 3-0. De Vrij leek vlak voor tijd geblesseerd te raken aan zijn linkerknie, maar hij haalde toch het laatste fluitsignaal.
Internazionale gaat riant aan de leiding in de Serie A. De ploeg van trainer Simone Inzaghi heeft 66 punten na 25 duels. Nummer 2 Juventus heeft 9 punten minder.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
6 minuten geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
21 uur geleden