Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries vervangt Vettel in eerste vrije training Monza

De Vries vervangt Vettel in eerste vrije training Monza

MONZA (ANP) - Nyck de Vries komt komende vrijdag in actie in de eerste vrije training van de Grote Prijs van Italië in de Formule 1. De 27-jarige Nederlander neemt bij Aston Martin de plek in van de Duitser Sebastian Vettel.

Het is de derde keer dit seizoen dat De Vries in de belangrijkste raceklasse in actie komt. In Spanje verving hij Alexander Albon bij Williams en in Frankrijk nam De Vries de plaats in van Lewis Hamilton bij Mercedes.

Alle teams in de Formule 1 zijn verplicht om gedurende het seizoen in ieder geval twee keer een andere (jonge) coureur een vrije training te laten rijden. De Vries, die de afgelopen jaren voor Mercedes in de elektrische raceklasse Formule E reed, hoopt voor volgend jaar op een vaste plek in de Formule 1.

"Ik kijk er echt naar uit om voor Aston Martin te rijden, vooral op zo'n legendarisch circuit als Monza", zegt De Vries. "Het wordt mijn derde sessie van het seizoen en weer voor een ander team. Deze kansen geven me een fantastisch inzicht hoe Formule 1-auto's en teams functioneren en werken."

Meer uit Sport

Conijn dacht even aan goud maar is blij met zilver op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Merel Conijn is "heel blij" met haar zilveren medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige schaatsster moest op de 5000 meter het goud laten aan Francesca Lollobrigida uit Italië. "Ik heb heel even gedacht aan goud, maar ik denk dat ik hier heel blij mee mag zijn", zei ze tegen de NOS.

37 minuten geleden
Verstappen hekelt nieuwe reglementen voor Formule 1

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft tegenover verschillende Nederlandse media de nieuwe reglementen "niet Formule 1-waardig" genoemd. De viervoudig wereldkampioen zei dat op de tweede testdag in Bahrein. Verstappen twijfelde zelfs aan zijn toekomst in de koningsklasse van de autosport. "Het is gewoon niet leuk om mee te rijden", zei Verstappen tegen onder andere het AD.

1 uur geleden
Conijn zorgt op 5000 meter voor derde zilver op Spelen van Milaan

MILAAN (ANP) - Merel Conijn heeft Nederland op de 5000 meter aan het derde zilver geholpen op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Amsterdamse moest in het Milano Speed Skating Stadium met 6.46,27 het goud laten aan Francesca Lollobrigida uit Italië. Zij won in 6.46,17 en greep na de titel op de 3000 meter haar tweede goud. Het brons ging naar Ragne Wiklund uit Noorwegen met 6.46,34.

1 uur geleden
Van de Zandschulp ten koste van Tsitsipas naar kwartfinale Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Botic van de Zandschulp staat in de kwartfinale van het ABN AMRO Open. De 30-jarige Nederlander rekende donderdag in Ahoy in twee sets af met de 27-jarige Griek Stefanos Tsitsipas: 6-4 7-6 (4). Van de Zandschulp speelt vrijdagmiddag tegen Australiër Alex De Minaur, die de Zwitser Stan Wawrinka in twee sets versloeg: 6-4 6-2.

2 uur geleden
Kamer stemt in met nieuwe belasting op vermogensrendement

DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer heeft ingestemd met een nieuw stelsel om belasting te heffen op het rendement op vermogen, ook wel box 3 genoemd. Hoewel het wetsvoorstel op veel weerstand stuitte, stemde toch een ruime meerderheid voor. Uitstel kostte de staatskas al miljarden aan misgelopen belastingopbrengsten. Bij meer vertraging zou die rekening nog verder oplopen.

5 uur geleden
Voorlopige hechtenis tophonkballer Schoop zestig dagen verlengd

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft woensdag de voorlopige hechtenis van profhonkballer Jonathan Schoop met zestig dagen verlengd. Dat is donderdag bekendgemaakt. Samen met de international van Nederland werd ook de detentie van nog drie andere verdachten met zestig dagen verlengd, terwijl zijn echtgenote wel voorlopig vrijkwam.

5 uur geleden
Snowboarder De Blois strandt op Spelen in achtste finales

LIVIGNO (ANP) - Glenn de Blois is er op de Olympische Spelen niet in geslaagd de kwartfinales op de snowboardcross te bereiken. De 30-jarige Nederlander eindigde in de tweede achtste finale als vierde en laatste. De Blois had bij de eerste twee moeten eindigen om een ronde verder te mogen.

5 uur geleden