Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries start ook in GP van Saudi-Arabië in de achterhoede

De Vries start ook in GP van Saudi-Arabië in de achterhoede

JEDDAH (ANP) - Nyck de Vries start ook in de Grote Prijs van Saudi-Arabië in de achterhoede. De Nederlandse coureur van AlphaTauri bleef steken in het eerste deel van de kwalificatie, net als twee weken geleden in Bahrein. De Vries klokte de achttiende tijd op het circuit van Jeddah.

In Bahrein moest de nieuwkomer in de Formule 1 vanaf plek negentien starten. De Vries finishte als veertiende, buiten de punten.

De 28-jarige Fries bleef in de derde vrije training in Saudi-Arabië aan de kant, omdat de AlphaTauri-monteurs kort voor het begin van de sessie een probleem aan zijn auto ontdekten. De motor moest vervangen worden. Het lukte de monteurs om de auto van De Vries op tijd klaar te maken voor de kwalificatie, maar daarin kon de Nederlander zich niet onderscheiden.

De Vries spinde in zijn eerste 'vliegende' ronde omdat de achterbanden blokkeerden toen hij wilde remmen voor de eerste bocht. Hij kon daarna wel wat rondetijden neerzetten, maar De Vries bleef ruim drie tienden van een seconde verwijderd van een plek bij de beste vijftien coureurs die doorgaan naar Q2.

Naast De Vries spinden ook Fernando Alonso (Aston Martin) en Logan Sargeant (Williams) in het eerste deel van de kwalificatie.

Meer uit Sport

Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

1 uur geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

12 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

1 dag geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

1 dag geleden