De Vries rijdt 'prima race' waarin hij 'veel tekort' komt
MONTREAL (ANP) - Nyck de Vries kon zich ook in zijn achtste race als Formule 1-coureur van AlphaTauri niet onderscheiden. De Nederlander eindigde in de Grote Prijs van Canada als achttiende en scoorde wederom geen punten voor het WK. "Het was een prima race tot aan het punt dat ik duelleerde met Kevin Magnussen", zei de Nederlander na afloop bij Viaplay. "Ik denk dat we allebei iets te veel pushten."
De Vries ging halverwege de race op het circuit van Montreal fel het duel aan met zijn rivaal van Haas F 1. De Nederlander probeerde in bocht 3 binnendoor in te halen, maar zijn remmen blokkeerden en hij schoot rechtdoor de uitloopstrook op. Magnussen kon de bocht daardoor ook niet maken en moest ook rechtdoor. Beide coureurs wisten achteruitrijdend terug te keren op het circuit, maar waren teruggezakt naar de achterhoede. "Het was in mijn ogen een race-incident", zei De Vries. "Ik reed tot aan dat incident een prima race, maar ik was niet competitief genoeg dit weekeinde. Ik kwam in veel opzichten tekort."
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeƫr Dave Wesselink is zijn toernooi in de viermansbob op de Spelen van Milaan begonnen met de twintigste tijd. Met remmers Jelen Franjic, Janko Franjic en Timme Koster noteerde de piloot in de eerste run in het Cortina Sliding Centre een tijd van 55,09. Daarmee was hij 1,18 seconde langzamer dan de Duitser Johannes Lochner. Die was met een run van 53,91 veel sneller dan de concurrentie.
56 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Bokslegende Floyd Mayweather (48) gaat later dit jaar weer een professionele wedstrijd vechten. Via zijn promotor CSI Sports heeft de oud-wereldkampioen in vijf gewichtsklassen aangekondigd voor de vierde keer terug te keren uit zijn pensioen. Zijn laatste gevecht was in 2017, toen de Amerikaan won van de Ier Conor McGregor.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had vrijdag na afloop van het olympische shorttracktoernooi even nodig om Jens van 't Wout te omschrijven. "Jens is een magische vakidioot met een gebruiksaanwijzing", zei hij over de Nederlandse uitblinker op de Winterspelen van Milaan. Van 't Wout won drie keer goud en een keer brons.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Met zeven olympische records is de organisatie van de Spelen van Milaan erin geslaagd een snelle ijsvloer neer te leggen voor het langebaanschaatsen. De tijdelijke schaatsbaan in twee hallen van het beurscomplex doet daarmee niet onder voor traditionele ijsstadions.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Niels Kerstholt was vrijdag op de Spelen van Milaan van iedereen het meest blij met de behaalde gouden olympische medaille op de aflossing. De bondscoach maakte zelf twaalf jaar geleden deel uit van het Nederlandse shorttrackteam dat in Sotsji op pijnlijke wijze naast eremetaal greep.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.
13 uur geleden