Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries rijdt 'prima race' waarin hij 'veel tekort' komt

De Vries rijdt 'prima race' waarin hij 'veel tekort' komt

MONTREAL (ANP) - Nyck de Vries kon zich ook in zijn achtste race als Formule 1-coureur van AlphaTauri niet onderscheiden. De Nederlander eindigde in de Grote Prijs van Canada als achttiende en scoorde wederom geen punten voor het WK. "Het was een prima race tot aan het punt dat ik duelleerde met Kevin Magnussen", zei de Nederlander na afloop bij Viaplay. "Ik denk dat we allebei iets te veel pushten."

De Vries ging halverwege de race op het circuit van Montreal fel het duel aan met zijn rivaal van Haas F 1. De Nederlander probeerde in bocht 3 binnendoor in te halen, maar zijn remmen blokkeerden en hij schoot rechtdoor de uitloopstrook op. Magnussen kon de bocht daardoor ook niet maken en moest ook rechtdoor. Beide coureurs wisten achteruitrijdend terug te keren op het circuit, maar waren teruggezakt naar de achterhoede. "Het was in mijn ogen een race-incident", zei De Vries. "Ik reed tot aan dat incident een prima race, maar ik was niet competitief genoeg dit weekeinde. Ik kwam in veel opzichten tekort."

Meer uit Sport

GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

9 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

12 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

14 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

17 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

17 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

18 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

18 uur geleden