De Vries rijdt 'prima race' waarin hij 'veel tekort' komt
MONTREAL (ANP) - Nyck de Vries kon zich ook in zijn achtste race als Formule 1-coureur van AlphaTauri niet onderscheiden. De Nederlander eindigde in de Grote Prijs van Canada als achttiende en scoorde wederom geen punten voor het WK. "Het was een prima race tot aan het punt dat ik duelleerde met Kevin Magnussen", zei de Nederlander na afloop bij Viaplay. "Ik denk dat we allebei iets te veel pushten."
De Vries ging halverwege de race op het circuit van Montreal fel het duel aan met zijn rivaal van Haas F 1. De Nederlander probeerde in bocht 3 binnendoor in te halen, maar zijn remmen blokkeerden en hij schoot rechtdoor de uitloopstrook op. Magnussen kon de bocht daardoor ook niet maken en moest ook rechtdoor. Beide coureurs wisten achteruitrijdend terug te keren op het circuit, maar waren teruggezakt naar de achterhoede. "Het was in mijn ogen een race-incident", zei De Vries. "Ik reed tot aan dat incident een prima race, maar ik was niet competitief genoeg dit weekeinde. Ik kwam in veel opzichten tekort."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
3 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
9 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
18 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
18 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
18 uur geleden