De Vries rijdt 'prima race' waarin hij 'veel tekort' komt
MONTREAL (ANP) - Nyck de Vries kon zich ook in zijn achtste race als Formule 1-coureur van AlphaTauri niet onderscheiden. De Nederlander eindigde in de Grote Prijs van Canada als achttiende en scoorde wederom geen punten voor het WK. "Het was een prima race tot aan het punt dat ik duelleerde met Kevin Magnussen", zei de Nederlander na afloop bij Viaplay. "Ik denk dat we allebei iets te veel pushten."
De Vries ging halverwege de race op het circuit van Montreal fel het duel aan met zijn rivaal van Haas F 1. De Nederlander probeerde in bocht 3 binnendoor in te halen, maar zijn remmen blokkeerden en hij schoot rechtdoor de uitloopstrook op. Magnussen kon de bocht daardoor ook niet maken en moest ook rechtdoor. Beide coureurs wisten achteruitrijdend terug te keren op het circuit, maar waren teruggezakt naar de achterhoede. "Het was in mijn ogen een race-incident", zei De Vries. "Ik reed tot aan dat incident een prima race, maar ik was niet competitief genoeg dit weekeinde. Ik kwam in veel opzichten tekort."
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen (28) gaat de laatste drie races van het seizoen in met het gevoel dat hij "niets te verliezen" heeft. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen via zijn team Red Bull in aanloop naar de GP van Las Vegas. "Vegas is een heel snel circuit. De temperatuur is er nu niet zo hoog, zodat we goed met het gebruik van de banden om moeten gaan", stelt Verstappen.
14 uur geledenHEERLEN (ANP) - Topwielrenster Lorena Wiebes is dinsdag tijdens een fietstocht op haar e-bike aangereden door een auto. Dat meldt de Nederlands kampioene een dag later op Instagram. Wiebes had geluk, want ze liep geen verwondingen op en is vooral boos omdat de bestuurder van de auto er na het ongeval meteen vandoor ging.
18 uur geledenNEWPORT (ANP/BELGA) - Roger Federer krijgt in 2026 een plaats in de Tennis Hall of Fame. Dat heeft de organisatie dinsdag bekendgemaakt. De 44-jarige Zwitser beëindigde in 2022 zijn succesvolle tennisloopbaan.
19 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben bij het WK in het Australische Adelaide de achtste finales bereikt. Het Nederlandse koppel was in twee sets te sterk voor Xu Yan en Xinyi Xia uit China: 21-15 21-13.
20 uur geledenLOS ANGELES (ANP/AFP) - Basketballer LeBron James is met een maand vertraging aan zijn 23e seizoen in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA begonnen. De 40-jarige vedette maakte zijn rentree met een zege van de Los Angeles Lakers op Utah Jazz (140-126).
21 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn in de tweede ronde van het WK beachvolleybal in het Australische Adelaide uitgeschakeld. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Marco Krattiger en Leo Dillier uit Zwitserland: 14-21 19-21.
22 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft al aangekondigd dat hij in 2028 niet zal meedoen aan de Olympische Spelen van Los Angeles. De basketballer zei dat in de podcast 'Mind the Game'. De 40-jarige James speelde op vier Zomerspelen mee met de Amerikaanse ploeg en won drie keer goud en een keer brons. "Je weet mijn antwoord al. Ik ga de wedstrijden kijken", aldus James, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Los Angeles Lakers in de NBA.
1 dag geleden