Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries na flirt met Formule 1 ook komend seizoen in Formule E

De Vries na flirt met Formule 1 ook komend seizoen in Formule E

BERLIJN (ANP) - Autocoureur Nyck de Vries maakt ook in 2022 zijn opwachting in de Formule E, zo bevestigde de Duitse renstal Mercedes bij de teampresentatie. "Never change a winning team", klonk het. De 26-jarige De Vries werd de afgelopen maanden in verband gebracht met diverse Formule 1-teams.

De Vries, regerend wereldkampioen, krijgt komend jaar in de raceklasse van de elektrische bolides opnieuw gezelschap van de Belg Stoffel Vandoorne. "Blij om terug te zijn met mijn vrienden van Mercedes. Klaar voor mijn laatste kunstje", schreef De Vries op sociale media.

De Vries is ook de officiële reserverijder van het Formule 1-team van wereldkampioen Lewis Hamilton. "Ik ben twee keer wereldkampioen, op sportief gebied heb ik alles gedaan wat ik heb kunnen doen. Ik vind het een eer dat mijn naam wordt gelinkt aan teams in de Formule 1", liet De Vries in september optekenen. "De tijd zal leren of er een stoeltje in de Formule 1 uitrolt, maar het zijn wel bijzondere tijden."

Het Formule E-seizoen begint in het weekend van 28 en 29 januari in Saudi-Arabië.

Meer uit Sport

Mountainbikester Pieterse vijfde in korte race in Lenzerheide

LENZERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse is bij de korte race van de wereldbeker mountainbike in het Zwitserse Lenzerheide als vijfde geëindigd. De 24-jarige Amersfoortse moest de zege laten aan de Amerikaanse Savilia Blunk en eindigde op 23 seconden. Anne Terpstra eindigde op 40 seconden als achtste.

11 uur geleden
Tennisster Sabalenka halvefinalist in Berlijn na moeizame winst

BERLIJN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft haar kwartfinale op het grastoernooi in Berlijn met de nodige moeite gewonnen en staat in de halve finale. De Belarussische nummer 1 van de wereld verloor de eerste set kansloos, maar richtte zich op en rekende in drie sets alsnog af met de Tsjechische Nikola Bartůňková: 2-6 7-6 (2) 6-2.

12 uur geleden
Narváez wint derde etappe Ronde van Zwitserland na lange vlucht

BAD RAGAZ (ANP) - Jhonatan Narváez heeft de derde etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates versloeg na 157 kilometer met start en finish in Bad Ragaz medevluchter Xandro Meurisse uit België.

12 uur geleden
Tennisser Zverev na twee tiebreaks naar halve finales Halle

HALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op het grastoernooi van Halle doorgedrongen tot de halve finales. De als eerste geplaatste Duitser was met 7-6 (10) 7-6 (2) te sterk voor de Belgische qualifier Raphael Collignon.

13 uur geleden
Populaire marathon Londen komend jaar tweedaags evenement

LONDEN (ANP/RTR) - De marathon van Londen vindt volgend jaar eenmalig plaats over twee dagen. Op die manier kunnen 100.000 mensen meedoen aan het evenement, tegenover een kleine 60.000 dit jaar. De wedstrijden van de elitemannen en -vrouwen vinden op 24 en 25 april op verschillende dagen plaats.

19 uur geleden
Fransman Grégoire wint tweede etappe Zwitserland, Lemmen derde

LOCARNO (ANP) - Romain Grégoire heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. In de rit over 157 kilometer rond Locarno met een venijnige slotfase was de Fransman van Groupama - FDJ United de sterkste van een kopgroep van veertien renners. Marcel Camprubí uit Spanje werd tweede, voor de Nederlander Bart Lemmen.

1 dag geleden
Wielrenster Žigart breekt kaak bij val in Ronde van Zwitserland

LOCARNO (ANP) - Wielrenster Urška Žigart heeft donderdag haar kaak gebroken bij een val in de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland. Dat meldt haar ploeg AG Insurance - Soudal. De 29-jarige Sloveense, die verloofd is met wereldkampioen en viervoudig Tourwinnaar Tadej Pogačar, kwam in de laatste kilometer van de etappe ten val.

1 dag geleden