Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries komt tot 151 rondes voor Alpha Tauri bij bandentest

De Vries komt tot 151 rondes voor Alpha Tauri bij bandentest

ABU DHABI (ANP) - Nyck de Vries heeft bij zijn eerste optreden in de Formule-1-wagen van Alpha Tauri liefst 151 rondes afgelegd. Dat was het meeste van alle rijders die op het Yas Marina-circuit van Abu Dhabi tijdens de bandentest in actie kwamen. De Vries realiseerde de achtste tijd, al is dat op testdagen van ondergeschikt belang. Behalve de Nederlander maakten ook onder anderen Fernando Alonso, Pierre Gasly en Nico Hulkenberg hun eerste kilometers voor hun nieuwe team.

Carlos Sainz was in zijn Ferrari de snelste van de dag, gevolgd door zijn teamgenoot Charles Leclerc. Teams konden twee auto's inzetten, waarvan één was voorzien van de 2023-banden van Pirelli en in de andere een onervaren 'rookie' moest rijden op de banden van dit jaar en volgend jaar. Voor Ferrari was dat Robert Shwartzman die de derde tijd realiseerde.

Wereldkampioen Max Verstappen (Red Bull) nam het na de lunch over van teamgenoot Sergio Pérez en was goed voor de vijfde tijd.

Meer uit Sport

Schaatser Hollaar wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).

45 minuten geleden
Schaatsster Veen wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).

46 minuten geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Thailand

BURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.

2 uur geleden
Verhoeven neemt het op tegen Usyk in strijd om wereldtitel boksen

AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.

15 uur geleden
Basketballers winnen van Oostenrijk in WK-kwalificatie

WENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.

16 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt in Dubai zesde finale uit carrière

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.

18 uur geleden
Kunstrijders Wories, Danilova en Tsiba naar WK in Praag

PRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.

19 uur geleden