Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries in achterhoede in Formule 2-race

De Vries in achterhoede in Formule 2-race

ABU DHABI (ANP) - Autocoureur Nyck de Vries is in de laatste hoofdrace van het seizoen in de Formule 2 in de achterhoede geëindigd. De wereldkampioen in deze raceklasse kwam er op het circuit in Abu Dhabi niet aan te pas en eindigde als dertiende. De Vries was als zesde gestart.

De Vries had zich bij het voorlaatste raceweekend, eind september in de Russische stad Sotsji, al verzekerd van de titel. De Friese coureur kwam sindsdien in actie voor Racing Team Nederland, waarmee hij in de 6 Uur van Fuji de zege in de LMP2-klasse pakte, en in de Formule E. Hij heeft in die elektrische raceklasse een contract getekend bij het Mercedes-team.

De zege in Abu Dhabi ging naar de Braziliaan Sérgio Sette Câmara. De coureur van Team Dams was ook de snelste geweest in de kwalificatie. Zondag volgt nog een sprintrace. De Vries neemt daarin afscheid van de Formule 2.

Meer uit Sport

Davis Cup-team speelt tennisduel met Colombia in Den Bosch

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers spelen in september de wedstrijd in de Davis Cup tegen Colombia in de Maaspoort in Den Bosch. Dat meldde tennisbond KNLTB vrijdag. Het team van captain Paul Haarhuis werd bij de loting in februari gekoppeld aan Colombia.

1 uur geleden
Turnster Sanne Wevers in trajectselectie voor EK

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is op basis van haar prestaties bij de Nederlandse kampioenschappen opgenomen in de trajectselectie voor de EK. Dat meldt turnbond KNGU. Turnsters in die selectie doen op 11 en 25 juli mee aan de EK-kwalificaties, waarna de vijfkoppige selectie voor het titeltoernooi bekend wordt.

5 uur geleden
Viervoudig Tour-winnaar Froome stopt definitief als wielrenner

BARCELONA (ANP/AFP) - De Britse wielrenner Chris Froome heeft zijn carrière definitief beëindigd. De viervoudig winnaar van de Tour de France zat sinds eind vorig jaar zonder ploeg.

6 uur geleden
Dominant Spanje naar achtste finales WK na 3-0-zege op Oostenrijk

INGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.

10 uur geleden
Infantino: halftime-show finale wordt meest onvergetelijke ooit

INGLEWOOD (ANP) - Gianni Infantino heeft gezegd dat de halftime-show bij de finale van het WK voetbal "de meest onvergetelijke show ooit" zal worden. Dat zei de FIFA-voorzitter tegen televisiezender Fox na afloop van de zestiende finale tussen Spanje en Oostenrijk in Inglewood. Volgens Infantino wordt er in de komende dagen nog een speciaal iemand aangekondigd die in de pauze van de eindstrijd op 19 juli in East Rutherford ook in actie zal komen.

10 uur geleden
Tourpeloton gepresenteerd aan fans voor Sagrada Família

BARCELONA (ANP) - De deelnemers aan de Tour de France zijn voor de Sagrada Família in Barcelona gepresenteerd aan duizenden wielerfans. Tijdens de anderhalf uur durende presentatie kwamen alle renners langs, met de ploeg UAE Team Emirates van viervoudig winnaar en titelverdediger Tadej Pogačar als laatste.

18 uur geleden
Duitse media: bondscoach Nagelsmann wordt alsnog ontslagen

FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Duitse media stellen dat Julian Nagelsmann alsnog wordt ontslagen als bondscoach van het Duitse voetbalelftal. Bild meldt dat hem al is geadviseerd om de eer aan zichzelf te houden en op te stappen.

19 uur geleden