Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Vries: afhandeling toeslagenschandaal is pittige klus

De Vries: afhandeling toeslagenschandaal is pittige klus

DEN HAAG (ANP) - De afhandeling van het schandaal rond de kinderopvangtoeslag is nog altijd een "pittige klus", weet aankomend staatssecretaris Aukje de Vries (Toeslagen en Douane). Zij belooft haar "stinkende best" te gaan doen om een oplossing te bieden aan gedupeerde ouders.

Het slepende toeslagenschandaal leidde bijna een jaar geleden tot de val van het vorige kabinet. De hersteloperatie voor tienduizenden slachtoffers die zich sindsdien hebben gemeld, verloopt nog altijd allesbehalve soepel. "Daar is een boel te doen nog", zegt De Vries. Het is volgens haar zaak "stapje voor stapje" voortgang te boeken.

Vertrekkend staatssecretaris Alexandra van Huffelen - zij krijgt in het nieuwe kabinet de post Koninkrijksrelaties en Digitalisering - zegt "alle vertrouwen" te hebben in haar opvolger. Zij benadrukt dat de afgelopen tijd hard is gewerkt om de ontspoorde hersteloperatie vlot te trekken. Zij voorziet geen verdere vertraging als gevolg van de wisseling van de wacht.

Meer uit Binnenland

Meeste bewoners weer terug na brand in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De brand aan de Kelloggplaats in Rotterdam-Ommoord is onder controle. De meeste bewoners van het getroffen appartementencomplex mogen weer terugkeren, nu de brandweer metingen heeft verricht op onder meer koolmonoxide. Enkele mensen kunnen nog niet naar huis omdat hun appartement schade heeft opgelopen, meldt de brandweer.

2 uur geleden
Uitslaande brand aan Kelloggplaats in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - In een appartementencomplex aan de Kelloggplaats in Rotterdam is zondagochtend vroeg een uitslaande brand uitgebroken, aldus de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten zijn massaal uitgerukt. Ook door de rook in het hele pand was het noodzakelijk om extra voertuigen in te zetten.

5 uur geleden
Claude schrok van negatieve reacties na repetitiebeelden

BASEL (ANP) - Claude is geschrokken van de kritiek die hij afgelopen week ontving nadat woensdag de eerste bewegende beelden van zijn songfestivalrepetities naar buiten waren gekomen. Het Nederlandse team was namelijk heel tevreden met de eerste resultaten, zei de zanger zaterdag in de Zwitserse stad Basel tegen het ANP.

14 uur geleden
Criminoloog Wouter Buikhuisen op 91-jarige leeftijd overleden

WARMOND (ANP) - De controversiële criminoloog Wouter Buikhuisen is dinsdag op 91-jarige leeftijd in Warmond overleden. Dat meldt zijn uitvaartexecuteur zaterdag.

16 uur geleden
Enkele honderden mensen bij protest voor lagere huren in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Op het Domplein in Utrecht hebben zich zaterdagmiddag enkele honderden mensen verzameld om te demonstreren voor lagere huren. "Huurders en woningzoekenden worden tot de laatste cent uitgebuit en de overheid laat het gewoon toe", stelt de organisatie. "Iedereen wordt geraakt door deze wooncrisis. Nu is het tijd om er iets aan te doen!"

19 uur geleden
Bestuurder scootmobiel overleden na botsing met vrachtwagen

LEMMER (ANP) - In Lemmer is de bestuurder van een scootmobiel overleden na een botsing met een vrachtauto, meldt de politie. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de Plattedijk in de Friese plaats.

19 uur geleden
Arrestaties na schietpartij en achtervolgingen in Amsterdam-Noord

AMSTERDAM (ANP) - Vier mannen zijn vrijdagavond in Amsterdam-Noord aangehouden na een schietpartij op de Disketteweg in Amsterdam-Noord. Rond 19.15 uur klonken daar schoten op straat en meteen reden verdachten weg in twee auto's. Agenten zetten de achtervolging in. Bij het schietincident zelf is niemand gewond geraakt.

21 uur geleden