Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Telegraaf: Molenaar doet aangifte tegen rvc-lid FC Volendam

De Telegraaf: Molenaar doet aangifte tegen rvc-lid FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Advocaat en ex-profvoetballer Keje Molenaar heeft aangifte gedaan tegen rvc-lid Elma de Koekkoek van FC Volendam. Molenaar laat weten zich beschadigd te voelen door uitspraken van De Koekkoek, die hem "niet integer" zou hebben genoemd. Molenaar had - in een aan de raad van commissarissen en het bestuur verstuurde brief - al aangekondigd aangifte te zullen doen, zo meldt De Telegraaf.

"Ik houd u daarom aansprakelijk voor de door mij reeds geleden en nog te lijden schade en zal morgen aangifte tegen u laten doen bij de politie van smaad en laster", schreef hij naar aanleiding van De Koekkoeks uitspraken. "Daarnaast laat ik u hierdoor weten dat uw lastercampagne en die van de rvc 'succesvol' is geweest nu ik heb besloten mij volledig terug te trekken in het belang van FC Volendam."

De oud-speler van FC Volendam, Ajax, Feyenoord en Oranje zegt niet langer beschikbaar te zijn als vicevoorzitter en zich helemaal uit FC Volendam terug te trekken zolang deze rvc daar zit. Het bestuur onder leiding van voorzitter Jan Smit had Molenaar voorgedragen als vicevoorzitter, maar de voordracht werd geweigerd door de raad van commissarissen.

De Koekkoek liet aan de krant weten niet te zijn geschrokken van de brief van Molenaar.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

1 uur geleden
ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

20 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

20 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

23 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

1 dag geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 dag geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

1 dag geleden