Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Telegraaf: Molenaar doet aangifte tegen rvc-lid FC Volendam

De Telegraaf: Molenaar doet aangifte tegen rvc-lid FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Advocaat en ex-profvoetballer Keje Molenaar heeft aangifte gedaan tegen rvc-lid Elma de Koekkoek van FC Volendam. Molenaar laat weten zich beschadigd te voelen door uitspraken van De Koekkoek, die hem "niet integer" zou hebben genoemd. Molenaar had - in een aan de raad van commissarissen en het bestuur verstuurde brief - al aangekondigd aangifte te zullen doen, zo meldt De Telegraaf.

"Ik houd u daarom aansprakelijk voor de door mij reeds geleden en nog te lijden schade en zal morgen aangifte tegen u laten doen bij de politie van smaad en laster", schreef hij naar aanleiding van De Koekkoeks uitspraken. "Daarnaast laat ik u hierdoor weten dat uw lastercampagne en die van de rvc 'succesvol' is geweest nu ik heb besloten mij volledig terug te trekken in het belang van FC Volendam."

De oud-speler van FC Volendam, Ajax, Feyenoord en Oranje zegt niet langer beschikbaar te zijn als vicevoorzitter en zich helemaal uit FC Volendam terug te trekken zolang deze rvc daar zit. Het bestuur onder leiding van voorzitter Jan Smit had Molenaar voorgedragen als vicevoorzitter, maar de voordracht werd geweigerd door de raad van commissarissen.

De Koekkoek liet aan de krant weten niet te zijn geschrokken van de brief van Molenaar.

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

16 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

17 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

19 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

19 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

21 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

21 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

22 uur geleden