Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Telegraaf: Molenaar doet aangifte tegen rvc-lid FC Volendam

De Telegraaf: Molenaar doet aangifte tegen rvc-lid FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Advocaat en ex-profvoetballer Keje Molenaar heeft aangifte gedaan tegen rvc-lid Elma de Koekkoek van FC Volendam. Molenaar laat weten zich beschadigd te voelen door uitspraken van De Koekkoek, die hem "niet integer" zou hebben genoemd. Molenaar had - in een aan de raad van commissarissen en het bestuur verstuurde brief - al aangekondigd aangifte te zullen doen, zo meldt De Telegraaf.

"Ik houd u daarom aansprakelijk voor de door mij reeds geleden en nog te lijden schade en zal morgen aangifte tegen u laten doen bij de politie van smaad en laster", schreef hij naar aanleiding van De Koekkoeks uitspraken. "Daarnaast laat ik u hierdoor weten dat uw lastercampagne en die van de rvc 'succesvol' is geweest nu ik heb besloten mij volledig terug te trekken in het belang van FC Volendam."

De oud-speler van FC Volendam, Ajax, Feyenoord en Oranje zegt niet langer beschikbaar te zijn als vicevoorzitter en zich helemaal uit FC Volendam terug te trekken zolang deze rvc daar zit. Het bestuur onder leiding van voorzitter Jan Smit had Molenaar voorgedragen als vicevoorzitter, maar de voordracht werd geweigerd door de raad van commissarissen.

De Koekkoek liet aan de krant weten niet te zijn geschrokken van de brief van Molenaar.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

18 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

18 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

18 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

21 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

22 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

22 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

22 uur geleden