Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Rossi heeft heimwee en stopt met voetballen

De Rossi heeft heimwee en stopt met voetballen

BUENOS AIRES (ANP) - Daniele De Rossi stopt een half jaar eerder dan gepland als professioneel voetballer. De Italiaan, uitkomend voor het Argentijnse Boca Juniors, heeft heimwee en laat zijn contract ontbinden.

"Ik ben niet geblesseerd", vertelde de 36-jarige middenvelder maandag op een persconferentie. "Maar ik moet terug naar mijn familie. Ik mis mijn dochter en zij mist mij. Dus ik moet naar huis. Mijn loopbaan is nu definitief over."

De Rossi tekende afgelopen zomer een contract voor een seizoen bij Boca Juniors. Hij kwam transfervrij over van AS Roma, de club waar hij in de schaduw van aanvaller Francesco Totti uitgroeide tot een tweede boegbeeld. De Rossi speelde in achttien jaar 616 duels voor de Romeinse club. Alleen Totti had meer wedstrijden (786) achter zijn naam.

De Rossi had een functie in de directie van AS Roma afgewezen nadat de club zijn contract niet wilde verlengen. De Rossi kwam 117 keer uit voor de nationale voetbalploeg van Italië, waarmee hij in 2006 de wereldtitel veroverde. In de na strafschoppen gewonnen finale tegen Frankrijk viel hij na rust in.

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

2 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

3 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

3 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

3 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

4 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

4 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

4 uur geleden