Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Roon ziet achtste finales van WK met vertrouwen tegemoet

De Roon ziet achtste finales van WK met vertrouwen tegemoet

AL KHOR (ANP) - Na Steven Berghuis en Teun Koopmeiners mocht Marten de Roon zich tijdens de laatste groepswedstrijd van Oranje op het WK tegen Qatar (2-0) laten zien naast Frenkie de Jong op het middenveld. "Het was niet mijn beste wedstrijd", zei de middenvelder van Atalanta. "Maar ik denk dat ik uiteindelijk best tevreden mag zijn."

De Roon moest de balans bewaken op het middenveld van Oranje. Als hij meedoet, dan kan Frenkie de Jong aanvallender spelen. De Roon begon matig aan de wedstrijd, met een paar keer slordig balverlies. "Ik ben een tijdje geblesseerd geweest", zei De Roon. "Het was even wennen. Maar daarna ging het beter."

De Roon erkende dat Oranje niet sprankelend voetbalde tegen Qatar. "Wij willen ook dertig kansen krijgen en veel scoren. Maar dat is lastig op dit WK, zeker omdat we ook maar een week voor dit toernooi bijeen zijn gekomen. We trainen en spelen niet al vijf maanden bijna iedere dag met elkaar. Maar het ging al een stuk beter dan in de tweede helft van het vorige duel met Ecuador", zei De Roon.

"Ik kijk ook met een positief gevoel naar de achtste finales van zaterdag. Dat wordt geloof ik tegen de Verenigde Staten of Iran. Heel positief is ook dat we geen kansen hebben weggegeven. Dat geeft vertrouwen, net als onze serie ongeslagen wedstrijden. Dat zijn er nu achttien, toch? We zijn lastig te verslaan en tegen betere ploegen krijgen we waarschijnlijk ook meer ruimte."

Meer uit Voetbal

PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

45 seconden geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

16 minuten geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

21 minuten geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 dag geleden