De Roon wint met Atalanta bij Brescia
BRESCIA (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de uitwedstrijd tegen Brescia in de Serie A eenvoudig gewonnen. Vooral dankzij twee doelpunten van de Kroaat Mario Pasalic zegevierde de club uit Bergamo met 3-0 in het Stadio Mario Rigamonti. Pasalic kopte na 25 minuten de openingstreffer binnen, na een uur verdubbelde hij de voorsprong door een voorzet van Josip Ilicic met een fraai hakje binnen te werken. Ilicic kwam in de blessuretijd ook nog tot scoren.
De Roon werd kort na rust al gewisseld door trainer Gian Piero Gasperini. Hans Hateboer kwam een kwartier voor tijd in het veld voor Robin Gosens.
Atalanta, dat dinsdag in de Champions League tegen Dinamo Zagreb (2-0) de eerste zege boekte, staat met 25 punten uit veertien wedstrijden op de zesde plaats in de Serie A. De achterstand op Juventus bedraagt tien punten. De koploper ontvangt zondag Sassuolo. Brescia staat met zeven punten onderaan.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
45 minuten geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
57 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.
3 uur geleden