Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Roon met Atalanta verder in Champions League

De Roon met Atalanta verder in Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft zich verzekerd van een vervolg in de Champions League. Met de Nederlandse middenvelder Marten de Roon in de basis, wonnen de Italianen in eigen stadion met 5-0 van Sturm Graz.

Atalanta heeft na zeven speelronden 14 punten en kan daardoor niet meer lager eindigen dan plek 24. De eerste acht clubs plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales en de nummers 9 tot en met 24 gaan naar de play-offs.

Mateo Retegui opende in de twaalfde minuut de score. Na rust liep het elftal van trainer Gian Piero Gasperini verder weg, via Mario Pasalic, Charles De Ketelaere, Ademola Lookman en Marco Brescianini.

Invalbeurt Teze in Monaco

AS Monaco deed met een thuiszege van 1-0 op Aston Villa ook goede zaken. Wilfried Singo scoorde in de achtste minuut. Oud-PSV'er Jordan Teze viel in de slotfase in bij Monaco. Bij Aston Villa deed Ian Maatsen vanaf de 67e minuut mee. Lamare Bogarde en Sil Swinkels bleven op de bank zitten. Nieuwkomer Donyell Malen is in de Champions League niet speelgerechtigd voor Aston Villa.

Aston Villa en AS Monaco hebben nu allebei 13 punten.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

8 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

9 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

9 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

9 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

10 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

11 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

13 uur geleden