De Roon leidt Atalanta met treffer langs AS Roma
ROME (ANP) - Marten de Roon heeft Atalanta met een treffer in het spoor gehouden van koploper Napoli. De club uit Bergamo won met 2-0 bij AS Roma en staat tweede in de Serie A. Roma was onder de recent aangestelde trainer Claudio Ranieri op zoek naar de eerste zege sinds 31 oktober.
In de tweede helft schoot De Roon een afvallende bal op doel en dat schot werd van richting veranderd door Zeki Celik. Daardoor was Roma-doelman Mile Svilar kansloos. Nicolò Zaniolo, oud-speler van Roma, maakte in de slotfase met een kopbal de tweede treffer.
Atalanta heeft door de zege 31 punten, één minder dan de koploper uit Napels. Internazionale of Fiorentina kan ook op 31 punten komen. Het duel tussen de twee clubs, die beide 28 punten hebben, werd zondagavond gestaakt nadat Fiorentina-speler Edoardo Bove in de eerste helft plotseling in elkaar zakte. De 22-jarige voetballer is inmiddels "wakker en alert", meldde de club.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.
10 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.
10 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).
11 uur geleden