De Roon leidt Atalanta met treffer langs AS Roma
ROME (ANP) - Marten de Roon heeft Atalanta met een treffer in het spoor gehouden van koploper Napoli. De club uit Bergamo won met 2-0 bij AS Roma en staat tweede in de Serie A. Roma was onder de recent aangestelde trainer Claudio Ranieri op zoek naar de eerste zege sinds 31 oktober.
In de tweede helft schoot De Roon een afvallende bal op doel en dat schot werd van richting veranderd door Zeki Celik. Daardoor was Roma-doelman Mile Svilar kansloos. Nicolò Zaniolo, oud-speler van Roma, maakte in de slotfase met een kopbal de tweede treffer.
Atalanta heeft door de zege 31 punten, één minder dan de koploper uit Napels. Internazionale of Fiorentina kan ook op 31 punten komen. Het duel tussen de twee clubs, die beide 28 punten hebben, werd zondagavond gestaakt nadat Fiorentina-speler Edoardo Bove in de eerste helft plotseling in elkaar zakte. De 22-jarige voetballer is inmiddels "wakker en alert", meldde de club.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.
5 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."
11 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
13 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
14 uur geleden