De Roon leidt Atalanta met treffer langs AS Roma
ROME (ANP) - Marten de Roon heeft Atalanta met een treffer in het spoor gehouden van koploper Napoli. De club uit Bergamo won met 2-0 bij AS Roma en staat tweede in de Serie A. Roma was onder de recent aangestelde trainer Claudio Ranieri op zoek naar de eerste zege sinds 31 oktober.
In de tweede helft schoot De Roon een afvallende bal op doel en dat schot werd van richting veranderd door Zeki Celik. Daardoor was Roma-doelman Mile Svilar kansloos. Nicolò Zaniolo, oud-speler van Roma, maakte in de slotfase met een kopbal de tweede treffer.
Atalanta heeft door de zege 31 punten, één minder dan de koploper uit Napels. Internazionale of Fiorentina kan ook op 31 punten komen. Het duel tussen de twee clubs, die beide 28 punten hebben, werd zondagavond gestaakt nadat Fiorentina-speler Edoardo Bove in de eerste helft plotseling in elkaar zakte. De 22-jarige voetballer is inmiddels "wakker en alert", meldde de club.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
10 uur geleden