De Roon leidt Atalanta met treffer langs AS Roma
ROME (ANP) - Marten de Roon heeft Atalanta met een treffer in het spoor gehouden van koploper Napoli. De club uit Bergamo won met 2-0 bij AS Roma en staat tweede in de Serie A. Roma was onder de recent aangestelde trainer Claudio Ranieri op zoek naar de eerste zege sinds 31 oktober.
In de tweede helft schoot De Roon een afvallende bal op doel en dat schot werd van richting veranderd door Zeki Celik. Daardoor was Roma-doelman Mile Svilar kansloos. Nicolò Zaniolo, oud-speler van Roma, maakte in de slotfase met een kopbal de tweede treffer.
Atalanta heeft door de zege 31 punten, één minder dan de koploper uit Napels. Internazionale of Fiorentina kan ook op 31 punten komen. Het duel tussen de twee clubs, die beide 28 punten hebben, werd zondagavond gestaakt nadat Fiorentina-speler Edoardo Bove in de eerste helft plotseling in elkaar zakte. De 22-jarige voetballer is inmiddels "wakker en alert", meldde de club.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
6 uur geleden