
De Roon gaat wel even genieten van zege Atalanta bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Marten de Roon sprak van een perfecte avond voor hem en zijn ploeg Atalanta, na de 3-0-overwinning in en bij Liverpool. "Hier gaan we wel van genieten", zei hij bij Veronica. "Ik denk dat dit voor een club als Atalanta wel in de geschiedenisboeken komt."
De Roon was de aanvoerder van de Italianen die uitgingen van een lastige avond op Anfield, maar na de zege een goede uitgangspositie hebben om volgende week de halve finales te halen. "Je krijgt Liverpool bij de loting en weet dat het lastig wordt. We moeten er van genieten, dan zien we wel waar we eindigen, zeiden we tegen elkaar. Het werd voor ons een perfecte wedstrijd. We hadden een beetje geluk aan onze zijde met hun kansen, maar hebben een goede wedstrijd gespeeld met intensiteit en hebben in hun opbouw goed ballen afgepakt."
De Roon speelde de hele wedstrijd, net als teamgenoot Teun Koopmeiners. Op het veld had de international al kort contact gehad met Liverpool-collega's Virgil van Dijk en Cody Gakpo. "Ik heb ze al even gesproken en ga zo nog even met Ryan kletsen", verwees hij naar Ryan Gravenberch die bij Liverpool op de bank bleef. "En het misschien een klein beetje inwrijven."
Meer uit Sport
PLUMELEC (ANP) - Wielrenster Marianne Vos heeft de eerste etappe van de Tour de France Femmes op haar naam geschreven. De 38-jarige Nederlandse van Visma - Lease a Bike was na een rit van een kleine 80 kilometer tussen Vannes en Plumelec de snelste in een sprint heuvelop.
38 minuten geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen begint zondag de Grote Prijs van België vanaf de vierde startpositie. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull slaagde er in de kwalificatie op het circuit van Spa-Francorchamps niet in de poleposition te veroveren.
2 uur geledenPONTARLIER (ANP) - De Australiër Kaden Groves heeft zaterdag de twintigste en voorlaatste etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een heuvelrit door de Jura van Nantua naar Pontarlier. De sprinter van Alpecin-Deceuninck ging er ruim 16 kilometer voor de finish vanuit een kopgroep alleen vandoor en hield het vol tot de streep. De Nederlander Frank van den Broek finishte op een kleine minuut als tweede, diens landgenoot Pascal Eenkhoorn als derde.
3 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - De zege van Max Verstappen in de sprintrace bij de Grote Prijs van België is ook het eerste succes van Red Bull onder de nieuwe teambaas Laurent Mekies. De Fransman leidt op het circuit van Spa-Francorchamps voor het eerst de renstal van Verstappen. Hij is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Christian Horner, de teambaas die in twintig jaar acht wereldtitels bij de coureurs en zes titels bij de constructeurs won met Red Bull.
5 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft bij de Grote Prijs van België de sprintrace gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 plaatste in de race over vijftien ronden op het circuit van Spa-Francorchamps in de eerste ronde een succesvolle aanval op de koppositie door kampioenschapsleider Oscar Piastri in te halen. Vervolgens hield de coureur van Red Bull stand tot aan de finish.
7 uur geledenNANTUA (ANP) - De renners in de Tour de France zijn vertrokken voor de voorlaatste etappe, een heuvelrit door de Jura. Vanuit Nantua gaat het over 184 kilometer in noordelijke richting naar Pontarlier. Het hooggebergte laat het peloton achter zich, maar vlak wordt het nooit onderweg, waar op vier hellingen punten te verdienen zijn voor het bergklassement. Daarin leidt Tadej Pogacar, de Sloveen van UAE Team Emirates die ook de drager is van de gele trui.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Wielrenner Pepijn Reinderink rijdt ook de komende twee jaar voor het Belgische team Soudal Quick-Step. De 23-jarige renner uit Ruurlo debuteerde vorig jaar op het hoogste niveau nadat hij eerder deel had uitgemaakt van de opleidingsploeg.
8 uur geleden