De Roon en Hateboer met Atalanta uit bekertoernooi
FLORENCE (ANP) - Voor Atalanta is het Italiaanse bekertoernooi voorbij. De ploeg van de Nederlanders Hans Hateboer en Marten de Roon verloor in de achtste finales met 2-1 bij Fiorentina. Het winnende doelpunt viel in de 84e minuut en kwam op naam van de Spanjaard Pol Lirola. De thuisclub, de nummer veertien van de Serie A, speelde op dat moment met tien man. De Argentijn Germán Pezzella moest in de zeventigste minuut van het veld na zijn tweede gele kaart.
Patrick Cutrone, overgekomen van Wolverhampton Wanderers, opende in de twaalfde minuut de score voor Fiorentina. Josip Ilicic maakte na ruim een uur tegen zijn oude club gelijk. Hateboer en De Roon speelden bij Atalanta, dat momenteel vierde staat in de Serie A, de gehele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
9 uur geleden