De Roon draagt met treffer bij aan zege Atalanta
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie gewonnen van Empoli. Het duel in Bergamo eindigde in 2-1. Marten de Roon nam het eerste doelpunt van Atalanta voor zijn rekening, de gelijkmaker.
De Roon scoorde na bijna een uur. De Nederlandse international kopte raak uit een voorzet van Matteo Ruggeri. In de eerste helft had de Nigeriaanse international Tyronne Ebuehi, oud-speler van onder meer ADO Den Haag en FC Twente, de bezoekers op voorsprong gezet. Rasmus Højlund bezorgde Atalanta kort voor tijd de winst.
Hans Hateboer en Teun Koopmeiners ontbraken bij Atalanta. Ze zijn geblesseerd. Atalanta blijft op de zesde plaats staan. Napoli is de afgetekende koploper in de Serie A.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
16 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
19 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
22 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
22 uur geleden