De Roon draagt met doelpunt bij aan zege Atalanta op Cremonese
CREMONA (ANP) - International Marten de Roon heeft met een doelpunt een aandeel gehad in de 3-1-zege van zijn club Atalanta in de uitwedstrijd tegen Cremonese, dat onderaan staat in de Italiaanse voetbalcompetitie. De middenvelder van Oranje nam vlak voor rust het eerste doelpunt voor zijn rekening.
De Roon (32) kreeg de bal rond de penaltystip voor zijn voeten nadat Cremonese er niet in was geslaagd de bal weg te werken. De middenvelder, die de hele wedstrijd speelde, schoof de bal beheerst in het doel. Na een klein uur kwam Cremonese via Daniel Ciofani, die een strafschop benutte, op gelijke hoogte. Invallers Jérémie Boga en Ademola Lookman bezorgden Atalanta toch een zege, de veertiende van het seizoen in 28 duels.
Atalanta staat voorlopig vijfde in de Serie A en doet volop mee om plaatsing voor de Champions League. De vier beste clubs bemachtigen een ticket.
Voor De Roon was het zijn tweede doelpunt van het seizoen in de Serie A. Vorige maand had hij met een doelpunt met zijn hoofd een belangrijk aandeel in de 2-1-zege op Empoli.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
10 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
10 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
12 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
12 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
17 uur geleden