De Reus nieuwe trainster van voetbalsters Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Hesterine de Reus gaat volgend seizoen aan de slag als trainster van de voetbalsters van Ajax. Ze heeft overeenstemming bereikt over een contract van twee jaar en wordt de opvolgster van Suzanne Bakker, die aan het einde van de competitie afscheid neemt.
"Het voelt fantastisch om deze mooie uitdaging aan te gaan", vertelt De Reus op de website van de club uit Amsterdam. "Het voetbal in mijn eigen land, en met name het vrouwenvoetbal, ligt me dicht aan het hart. Daarnaast is Ajax een mooie club die duidelijk stappen vooruit wil maken. Ik kijk ernaar uit een bijdrage te leveren aan het versterken van de vrouwentak en natuurlijk het team op een nog hoger niveau te laten spelen."
De 62-jarige De Reus kwam als voetbalster 44 keer uit voor het Nederlands elftal. Ze trainde verschillende jeugdteams van de KNVB en was bondscoach van Australië en Jordanië.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
6 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
16 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
16 uur geleden