De Minaur en Ruud finalisten op tennistoernooi Acapulco
ACAPULCO (ANP) - De Australische tennisser Alex De Minaur heeft de finale bereikt op het toernooi van Acapulco. De titelverdediger zag zijn tegenstander in de halve finales, de Amerikaan Jack Draper, ziek opgeven. De Minaur, twee weken geleden nog finalist op het ABN AMRO Open in Rotterdam, leidde op dat moment met 6-3 2-6 4-0.
De als derde geplaatste De Minaur neemt het in de finale op tegen Casper Ruud. De Noor, de nummer 6 op de plaatsingslijst, versloeg de Deen Holger Rune in drie sets: 3-6 6-3 6-4. Rune was als tweede geplaatst in de Mexicaanse badplaats. Favoriet Alexander Zverev verdween al na de eerste ronde uit het toernooi. De Duitser verloor daarin van zijn landgenoot Daniel Altmaier.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 25-jarige regerend wereldkampioene van Reggeborgh was met 36,87 ruim sneller dan Jutta Leerdam en Isabel Grevelt. Kok dook onder haar eigen baanrecord van 36,97.
1 uur geledenDENDERMONDE (ANP) - De Belg Thibau Nys heeft de achtste cross uit de wereldbeker gewonnen. Op het snelle parcours in Dendermonde was Nys in de sprint sneller dan Nederlands kampioen Tibor Del Grosso. De Belg Laurens Sweeck, de leider in het wereldbekerklassement, werd derde.
1 uur geledenDENDERMONDE (ANP) - Lucinda Brand heeft ook de achtste veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions had ook in Dendermonde weinig te vrezen van de concurrentie. Brand reed het grootste deel van de wedstrijd alleen voorop. Van de zeven voorgaande wereldbekercrossen dit seizoen had ze er zes gewonnen; één keer deed ze niet mee.
3 uur geledenLOENHOUT (ANP/BELGA) - Veldrijder Joris Nieuwenhuis neemt maandag deel aan de Azencross in het Belgische Loenhout, een wedstrijd om de X2O-trofee. Hij kondigde zaterdag nog een pauze aan vanwege knieklachten. De Nederlander van Ridley Racing Team laat zondag de wereldbekercross van Dendermonde wel schieten.
4 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen heeft in Apeldoorn voor de zevende keer de nationale titel op het onderdeel keirin gewonnen. Dat meldt wielerbond KNWU. De vijfvoudig olympisch kampioen versloeg in de finale in Omnisport Daan Kool. Het brons ging naar Jeffrey Hoogland, die vorig jaar nog tweede werd.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen verzekerd van een ticket voor de 500 meter op de Olympische Spelen. De 21-jarige regerend wereldkampioen van Reggeborgh zorgde met 33,96 seconden voor de beste tijd na twee omlopen.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 3000 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige Friezin van Team AH Zaanlander was met 3.54,73 sneller dan Joy Beune en Merel Conijn. Beune werd met 3.56,80 tweede, Conijn derde met 3.57,36.
22 uur geleden