De Ligt ziet Juventus vanaf de bank winnen bij Sampdoria
GENUA (ANP) - Juventus heeft in de achtervolging op koploper AC Milan geen fout gemaakt. De kampioen van de laatste negen seizoenen won van middenmoter Sampdoria: 0-2.
Federico Chiesa was opnieuw de gevierde man bij Juventus. De 23-jarige aanvaller maakte in de 20e minuut het openingsdoelpunt. De zoon van oud-spits Enrico Chiesa maakte deze maand al vier doelpunten in de competitie. In de blessuretijd van de tweede helft zorgde invaller Aaron Ramsey voor de 0-2.
Matthijs de Ligt bekeek het duel vanaf de reservebank. De Oranje-international was woensdag in de met 4-0 gewonnen bekerwedstrijd tegen SPAL, voor het eerst sinds hij terugkeerde een besmetting met het coronavirus, wel basisspeler.
Cristiano Ronaldo deed wel de gehele wedstrijd mee. De Portugese aanvaller, die komende week zijn 36e verjaardag viert, kwam afgelopen week in opspraak wegens het overtreden van de coronaregels. Ronaldo bracht samen met zijn vriendin een dag in de bergen door om haar verjaardag te vieren en reisde tussen twee regio's, iets dat momenteel verboden is in Italiƫ.
Juventus is nu derde in de Serie A met 7 punten achterstand op AC Milan. De koploper speelde wel een wedstrijd meer.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
44 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
46 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
2 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
4 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
19 uur geleden