De Ligt ziet Juventus vanaf de bank winnen bij Sampdoria
GENUA (ANP) - Juventus heeft in de achtervolging op koploper AC Milan geen fout gemaakt. De kampioen van de laatste negen seizoenen won van middenmoter Sampdoria: 0-2.
Federico Chiesa was opnieuw de gevierde man bij Juventus. De 23-jarige aanvaller maakte in de 20e minuut het openingsdoelpunt. De zoon van oud-spits Enrico Chiesa maakte deze maand al vier doelpunten in de competitie. In de blessuretijd van de tweede helft zorgde invaller Aaron Ramsey voor de 0-2.
Matthijs de Ligt bekeek het duel vanaf de reservebank. De Oranje-international was woensdag in de met 4-0 gewonnen bekerwedstrijd tegen SPAL, voor het eerst sinds hij terugkeerde een besmetting met het coronavirus, wel basisspeler.
Cristiano Ronaldo deed wel de gehele wedstrijd mee. De Portugese aanvaller, die komende week zijn 36e verjaardag viert, kwam afgelopen week in opspraak wegens het overtreden van de coronaregels. Ronaldo bracht samen met zijn vriendin een dag in de bergen door om haar verjaardag te vieren en reisde tussen twee regio's, iets dat momenteel verboden is in Italië.
Juventus is nu derde in de Serie A met 7 punten achterstand op AC Milan. De koploper speelde wel een wedstrijd meer.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
7 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
10 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden