De Ligt ziet dat Bayern nog hoop werk te verrichten heeft
MÜNCHEN (ANP) - Matthijs de Ligt oordeelde na de verloren Supercup tegen RB Leipzig dat zijn club Bayern München nog een hoop werk te verrichten heeft. De nummer 3 van afgelopen seizoen was Bayern in de seizoensouverture met liefst 3-0 de baas.
"Vanaf de eerste minuut zaten we niet goed in de wedstrijd, we gaven veel kansen weg en maakten onze kansen niet af", zei De Ligt na afloop. "We presteerden goed in de vriendschappelijke wedstrijden, tegen Monaco en Liverpool. Maar we waren niet goed vandaag en tegen een team als Leipzig wordt het dan moeilijk. We moeten bij elkaar blijven, elke dag hard blijven werken en verbeteren waar we niet goed in waren."
Dani Olmo werd de man van de avond. Hij passeerde keeper Sven Ulreich liefst drie keer. "We hadden ons de wedstrijd allemaal heel anders voorgesteld. We kwamen niet goed in de wedstrijd, het ontbrak ons vanaf het begin aan passie en aanvalskracht", aldus Ulreich.
'Het is eng'
"Zij maakten niet veel het spel, maar ze counterden wel goed en werden bij elke aanval gevaarlijk. We moeten nu blijven werken en dit van ons afschudden. Zulke wedstrijden zitten er tussen. Vanaf zondag ligt onze focus op Bremen, waar we de eerste drie punten van het seizoen willen pakken."
Trainer Thomas Tuchel schaamde zich na afloop voor het vertoonde spel. "Het is alsof we vier weken niets hebben gedaan. Het is eng. Ik heb nu geen oplossing, ik ben ontzet en enorm teleurgesteld", stelde Tuchel, die Harry Kane liet debuteren. De Engelse spits kwam dit weekend over van Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
11 uur geleden