Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt valt met liesklachten uit op training van Oranje

De Ligt valt met liesklachten uit op training van Oranje

LAGOS (ANP) - Matthijs de Ligt mist zondag waarschijnlijk de laatste oefenwedstrijd van het Nederlands elftal voor het EK tegen Georgië. De verdediger heeft het trainingskamp van Oranje in Portugal met liesklachten afgesloten. Hij stapte voortijdig uit de laatste training van Oranje in Lagos.

Frank de Boer weet nog niet hoe ernstig de klachten van zijn centrale verdediger zijn. Maar de bondscoach benadrukte dat hij geen enkel risico met De Ligt wil nemen. Hij moet het op het EK ook al stellen zonder zijn aanvoerder en centrale verdediger Virgil van Dijk, die niet op tijd is hersteld van een zware knieblessure.

De Boer kiest voor het duel met Georgië voor een systeem met vijf verdedigers. Met die tactiek wil hij op 13 juni waarschijnlijk ook aan het eerste EK-duel met Oekraïne beginnen. Tegen Georgië speelt Memphis Depay voorin met Wout Weghorst of Luuk de Jong. "Ik verwacht dat Georgië ver terug zal gaan", zei De Boer. "Tegen ploegen waarin wij onder druk komen te staan, zou ik misschien eerder voor een snelle aanvaller als Donyell Malen kiezen."

Maarten Stekelenburg verdedigt het doel van Oranje tegen Georgië. Mogelijk maakt Daley Blind in Enschede zijn rentree na een enkelblessure.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

3 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

4 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

5 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

8 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

18 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

20 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

22 uur geleden