Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt treurt: dit verandert het seizoen van Juventus

De Ligt treurt: dit verandert het seizoen van Juventus

TURIJN (ANP) - Verdediger Matthijs de Ligt van Juventus besefte kort na afloop de grote gevolgen van de sensationele uitschakeling door FC Porto in de Champions League (3-2). "Dit verandert ons seizoen", treurde de oud-Ajacied, die in 75e minuut inviel. "We willen graag in de Champions League spelen, maar nu liggen we er al in maart uit. Dit valt ons heel zwaar."

De Ligt begreep niet waarom Juventus, dat in de return een achterstand van 2-1 moest goedmaken, de kwartfinales niet had gehaald. Porto moest na de tweede gele kaart voor Mehdi Taremi vanaf de 54e minuut met tien man verder, maar toch slaagde de Portugese club erin met 2-1 de verlenging te halen. Na de pijnlijke gelijkmaker van Sérgio Oliveira in de 115e minuut (2-2) gaf Juventus zich nog niet gewonnen, maar meer dan een doelpunt van Adrien Rabiot zat er in het Italiaanse wanhoopsoffensief niet in.

De Ligt claimde als extra spits nog een strafschop bij een stand van 3-2, maar arbiter Björn Kuipers weigerde naar de stip te wijzen. "Dat we een groot deel van de wedstrijd tegen tien man hebben gespeeld, maakt het nog wat moeilijker om op deze manier te worden uitgeschakeld", mokte De Ligt, die met landskampioen Juventus in de Serie A als nummer 3 momenteel tegen een achterstand van 10 punten op koploper Internazionale aankijkt.

Meer uit Voetbal

PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

9 minuten geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

57 minuten geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

2 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

14 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

14 uur geleden
Bosschaart na interim-periode Feyenoord op hoogste trainerscursus

ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.

18 uur geleden