Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt toch in selectie Juventus voor return in Champions League

De Ligt toch in selectie Juventus voor return in Champions League

TURIJN (ANP) - Trainer Andrea Pirlo van Juventus heeft Matthijs de Ligt toch opgenomen in zijn selectie voor de return tegen FC Porto in de achtste finales van de Champions League. Pirlo zei maandag na de afsluitende training nog dat De Ligt niet fit genoeg is om te spelen. De 21-jarige verdediger had alleen de warming-up meegedaan, met zijn linkeronderbeen dik ingepakt. Hij behoort tot de selectie van 22 spelers voor het duel van dinsdagavond in Turijn.

De Ligt raakte vorige week vlak voor de competitiewedstrijd tegen Spezia geblesseerd en hij ontbrak ook zaterdag tegen Lazio. Juventus moet in eigen stadion winnen van FC Porto om de kwartfinales te halen. Drie weken geleden verloor de Italiaanse kampioen in Portugal het eerste duel met 2-1. De Italiaanse veteraan Giorgio Chiellini, die toen geblesseerd raakte, keert voor de return terug in de selectie van de 'Oude Dame'.

Meer uit Voetbal

Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd zal op een andere dag worden uitgespeeld.

59 minuten geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

1 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

1 uur geleden
Telstar en FC Twente spelen gelijk in Velsen-Zuid

VELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geƫindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.

1 uur geleden
Feyenoord gaat voor Sterling en groepsproces naar buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.

2 uur geleden
Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

2 uur geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

3 uur geleden