Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt start in kampioenswedstrijd Juventus

De Ligt start in kampioenswedstrijd Juventus

UDINE (ANP) - Matthijs de Ligt staat om 19.30 uur in de basis bij Juventus in de kampioenswedstrijd tegen Udinese. De 20-jarige verdediger, die al een tijdje met schouderklachten kampt, vormt het hart van de defensie met Daniele Rugani. De 'Oude Dame' uit Turijn kan in Udine de negende landstitel op rij binnenhalen. Bij winst is het kampioenschap drie wedstrijden voor het einde van het seizoen al zeker.

Juventus heeft 6 punten voorsprong op Atalanta en 7 op Internazionale, dat woensdag niet verder kwam dan 0-0 tegen Fiorentina. Daardoor kan de club uit Turijn zich donderdagavond verzekeren van de titel. In de Italiaanse voetbalcompetitie telt bij een gelijk puntentotaal het onderlinge resultaat boven het doelsaldo.

Bij Udinese, die tegen degradatie uit de Serie A strijdt, staan drie Nederlanders in de basis: Bram Nuytinck, Hidde ter Avest en Marvin Zeegelaar.

Meer uit Voetbal

Nieuwe bondscoach Klopp laat 'supersub' Undav uit Duitse selectie

BERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.

20 minuten geleden
Ajax versterkt zich met Malinese middenvelder Bissouma

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

26 minuten geleden
Echtgenote van oud-bondscoach Ronald Koeman overleden

DEN HAAG (ANP) - Bartina Koeman, de vrouw van Ronald Koeman, is op 65-jarige leeftijd overleden. De voormalig bondscoach maakt het nieuws bekend op zijn Instagram-account. De echtgenote van Koeman leed aan chronische borstkanker. "Met intens verdriet, maar ook met grote trots en liefde, nemen wij afscheid van mijn prachtige vrouw, onze allerliefste mama en oma", schrijft Koeman.

1 uur geleden
Scorende Gakpo helpt Liverpool langs Spurs in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.

9 uur geleden
Messi komt nog één keer in actie voor Argentinië in afscheidsduel

BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.

12 uur geleden
Voetballer Rodríguez stopt als Colombiaans international

BOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.

12 uur geleden
Ajax wint inhaalwedstrijd van Willem II en neemt vierde plaats in

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.

12 uur geleden