Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt met Juventus naar kwartfinales bekertoernooi

De Ligt met Juventus naar kwartfinales bekertoernooi

TURIJN (ANP) - Juventus, met verdediger Matthijs de Ligt in de gelederen, heeft zich overtuigend geplaatst voor de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi. De koploper in de Serie A versloeg op eigen veld Udinese met 4-0.

De Ligt had de afgelopen weken geen basisplaats bij Juventus. Door een zware knieblessure bij zijn concurrent Merih Demiral, die afgelopen zondag tegen AS Roma moest uitvallen nadat hij verkeerd was neergekomen bij een kopduel, zijn de kansen voor de oud-Ajacied op meer speeltijd nu sterk toegenomen.

Bij de rust leidde de thuisclub al met 2-0. Juventus kwam op voorsprong door een treffer van Gonzalo Higuaín, die na liefst drie ragfijne combinaties met landgenoot Paulo Dybala raak schoot. Dybala bracht uit een strafschop de stand op 2-0.

Na de pauze liep Juventus snel uit naar 4-0 via treffers van opnieuw Dybala en Douglas Costa, die een strafschop benutte na een handsbal bij Bram Nuytinck. Hidde ter Avest had eveneens een basisplaats bij Udinese.

Meer uit Voetbal

Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.

5 minuten geleden
Zverev brengt Duitsers op gelijke hoogte met Spanje in Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).

7 minuten geleden
Geblesseerde Dumfries mist stadsderby in Milaan

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries mist zondag de thuiswedstrijd van Internazionale tegen AC Milan. De rechtsback is onvoldoende hersteld van een enkelblessure. "Hij heeft niet kunnen trainen en is er dus niet bij", zei trainer Cristian Chivu op een persconferentie.

11 minuten geleden
PSV begint met bekende basisformatie tegen NAC Breda

BREDA (ANP) - Trainer Peter Bosz houdt nog geen rekening met de uitwedstrijd van PSV komende woensdag tegen Liverpool in de Champions League. De coach spaart geen spelers in het uitduel met NAC Breda en kiest voor dezelfde basisformatie als de laatste weken.

49 minuten geleden
Chelsea boekt bij Burnley derde zege op rij in Premier League

BURNLEY (ANP) - Chelsea heeft dankzij doelpunten van Pedro Neto en Enzo Fernández de uitwedstrijd tegen Burnley met 2-0 gewonnen. Door de derde overwinning op rij staat de ploeg uit Londen voorlopig op de tweede plaats in de Premier League.

51 minuten geleden
Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

19 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

21 uur geleden