De Ligt krijgt bij Juventus weer concurrentie van Chiellini
TURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft er bij Juventus weer een concurrent bij. De Italiaanse verdediger Giorgio Chiellini keert voor de competitiewedstrijd zondag tegen Brescia terug in de selectie van de 'Oude Dame'. Chiellini liep eind augustus een zware knieblessure op en moest een operatie ondergaan.
De 35-jarige Italiaan, aanvoerder van Juventus, vormde al jaren een centraal verdedigingsduo met landgenoot Leonardo Bonucci. De blessure van Chiellini bood De Ligt aan het begin van het seizoen de kans om zich in de basis te spelen. De 20-jarige verdediger, in de zomer overgekomen van Ajax, speelde vooralsnog achttien wedstrijden in de Serie A. De Ligt moest een tijdje Merih Demiral voor zich dulden, maar de Turk liep vorige maand ook een zware knieblessure op en staat de rest van het seizoen aan de kant.
Cristiano Ronaldo ontbreekt in de selectie van Juventus voor het duel met Brescia. De Portugees kwam in de laatste tien competitiewedstrijden steeds tot scoren. Hij maakte in die reeks maar liefst vijftien doelpunten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
9 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geleden