Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt krijgt bij Juventus weer concurrentie van Chiellini

De Ligt krijgt bij Juventus weer concurrentie van Chiellini

TURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft er bij Juventus weer een concurrent bij. De Italiaanse verdediger Giorgio Chiellini keert voor de competitiewedstrijd zondag tegen Brescia terug in de selectie van de 'Oude Dame'. Chiellini liep eind augustus een zware knieblessure op en moest een operatie ondergaan.

De 35-jarige Italiaan, aanvoerder van Juventus, vormde al jaren een centraal verdedigingsduo met landgenoot Leonardo Bonucci. De blessure van Chiellini bood De Ligt aan het begin van het seizoen de kans om zich in de basis te spelen. De 20-jarige verdediger, in de zomer overgekomen van Ajax, speelde vooralsnog achttien wedstrijden in de Serie A. De Ligt moest een tijdje Merih Demiral voor zich dulden, maar de Turk liep vorige maand ook een zware knieblessure op en staat de rest van het seizoen aan de kant.

Cristiano Ronaldo ontbreekt in de selectie van Juventus voor het duel met Brescia. De Portugees kwam in de laatste tien competitiewedstrijden steeds tot scoren. Hij maakte in die reeks maar liefst vijftien doelpunten.

Meer uit Voetbal

Polen na tweede zege koploper in kwalificatiegroep Oranje

WARSCHAU (ANP) - Polen heeft ook de tweede wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van 2026 gewonnen. De ploeg van bondscoach Michal Probierz won met 2-0 van Malta in de kwalificatiegroep met Nederland.

7 uur geleden
Engeland wint ook tweede wedstrijd onder bondscoach Tuchel

LONDEN (ANP) - Engeland heeft ook de tweede wedstrijd in de WK-kwalificatie onder de nieuwe bondscoach Thomas Tuchel gewonnen. Op Wembley wonnen de Engelsen met 3-0 van Letland. De ploeg had afgelopen vrijdag al met 2-0 gewonnen van Albanië.

7 uur geleden
Aanvaller Pérez is speler van PSV met actieve tuberculose

DEN HAAG (ANP) - Lucas Pérez is de voetballer van PSV die actieve tuberculose heeft. Bronnen rondom de voetballer bevestigen aan het ANP berichtgeving van onder meer De Telegraaf dat het de 36-jarige Spaanse voetballer betreft.

9 uur geleden
Gelijkspel Finland tegen Litouwen in WK-kwalificatiegroep Oranje

KAUNAS (ANP) - De Finse voetballers hebben punten verspeeld tegen Litouwen in de kwalificatie voor het WK voetbal van 2026. Finland liet Litouwen terugkomen na een 2-0-voorsprong en speelde met 2-2 gelijk in de kwalificatiegroep, waarin ook het Nederlands elftal zit.

10 uur geleden
Scheidsrechter Gözübüyük fluit topper PSV - Ajax

ZEIST (ANP) - Serdar Gözübüyük fluit zondag de topper in de Eredivisie tussen PSV en Ajax. Erwin Zeinstra en Patrick Inia assisteren hem langs de zijlijn. Marc Nagtegaal is de vierde official, meldt de KNVB. De wedstrijd begint zondag om 14.30 uur in Eindhoven.

11 uur geleden
Voetbaltrainer heeft spijt van verleiden pupillen tot ontucht

ALKMAAR (ANP) - Een 24-jarige voetbaltrainer, die ervan wordt verdacht dat hij tussen 2021 en 2023 jonge pupillen heeft verleid tot het maken van seksueel getinte foto's en hen voorstelde af te spreken voor seks, heeft maandag spijt betuigd. "Vandaag hoop ik te laten zien dat ik een nieuwe start wil maken", zei Stijn P. in de rechtbank in Alkmaar.

12 uur geleden
PSV traint ondanks tbc-geval gewoon door

EINDHOVEN (ANP) - PSV werkt het geplande programma af in aanloop naar de topper tegen Ajax van zondag. Volgens een woordvoerder van de club verandert het tbc-geval in de selectie "in sportief opzicht niets". PSV maakte eerder bekend dat bij één van de spelers tuberculose is vastgesteld. De bewuste speler maakt het naar omstandigheden goed, meldt de Eindhovense club op zijn website. De club noemt de speler niet bij naam.

12 uur geleden