Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt kan voor Bayern spelen tegen Real Madrid

De Ligt kan voor Bayern spelen tegen Real Madrid

PARIJS (ANP/DPA) - Matthijs de Ligt kan woensdagavond voor Bayern München uitkomen in de uitwedstrijd tegen Real Madrid in de halve finale van de Champions league. Dat vertelde zijn trainer Thomas Tuchel op een afsluitende persconferentie in Estadio Santiago Bernabéu.

De 24-jarige De Ligt miste vorige week het thuisduel met Real Madrid (2-2) door een knieblessure. Kim Min-jae, de vervanger van gekwetste Nederlander, zag er niet goed uit bij beide treffers van de bezoekers. De verwachting is dat De Ligt en Eric Dier de centrale verdedigers van Bayern voor het uitduel met Real zijn.

Bayern slaagde er vorige week niet in een veldoverwicht met een zege te belonen. "En nu moeten we een van de lastigste uitduels winnen", besefte Tuchel. "Dat is niet onmogelijk. En daar gaan we ook voor. We willen naar de finale op Wembley. Ik denk dat het een wedstrijd met verschillende fasen wordt. Beide ploegen zullen moeten lijden. Beide ploegen kunnen goed op balbezit spelen en zijn sterk in de omschakeling. We zullen goed met de kansen moeten omgaan die we krijgen. En we zullen ook een beetje geluk moeten hebben."

Meer uit Voetbal

PSV in oefenduel langs Duitse club Elversberg

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in een oefenwedstrijd gewonnen van SV Elversberg, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. De Eindhovenaren waren op sportcomplex De Herdgang met 3-1 te sterk.

49 minuten geleden
Alle voetbalsters trainen in aanloop naar EK-duel met Frankrijk

THUN (ANP) - Alle speelsters van het Nederlands elftal hebben meegedaan aan de mogelijk laatste training in Zwitserland. In een warm en zonnig Thun oogde de selectie ontspannen in aanloop naar het afsluitende groepsduel met Frankrijk van zondag.

2 uur geleden
FC Groningen neemt spits Zawada over van gedegradeerd RKC

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Oskar Zawada aan de selectie toegevoegd. De 29-jarige Poolse aanvaller komt over van het uit de Eredivisie gedegradeerde RKC Waalwijk. Zawada ondertekent een contract voor drie jaar.

3 uur geleden
PSV verkoopt Amerikaanse spelmaker Tillman aan Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman vertrekt bij PSV. De 23-jarige Amerikaanse spelmaker maakt de overstap naar Bayer Leverkusen, waar de Nederlander Erik ten Hag de trainer is. Tillman ondertekent bij zijn nieuwe werkgever een contract voor vijf jaar.

4 uur geleden
Mathijsen per direct weg als technisch directeur ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.

19 uur geleden
Spitse kijkt ook naar Jonker voor wanprestatie tegen Engeland

SPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.

21 uur geleden
Spitse wil als trainer samenwerken met komende bondscoach Veurink

SPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.

22 uur geleden