De Ligt kan eerste prijs met Juventus pakken
ROME (ANP) - Matthijs de Ligt kan zijn eerste prijs met Juventus pakken. De Nederlandse verdediger neemt het vanaf 21.00 uur met zijn club in een leeg Olympisch Stadion in Rome op tegen Napoli, met als inzet de Italiaanse beker. De finale van de Coppa Italia wordt als gevolg van de coronacrisis zonder publiek gespeeld.
Het Italiaanse voetbal werd vorige week, na een onderbreking van drie maanden, hervat met de returns in de halve finales van het bekertoernooi. Juventus schakelde AC Milan, Napoli bereikte de eindstrijd ten koste van Internazionale. De Serie A, waarin Juventus de ranglijst aanvoert, wordt komend weekeinde hervat.
De 20-jarige De Ligt verhuisde vorig jaar van Ajax naar Juventus. Hij greep eind december al naast z'n eerste prijs in dienst van de 'Oude Dame'. Vanaf de bank zag de international van Oranje hoe Juventus de wedstrijd om de Italiaanse Supercup verloor van Lazio (1-3).
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
23 uur geleden