De Ligt kan eerste prijs met Juventus pakken
ROME (ANP) - Matthijs de Ligt kan zijn eerste prijs met Juventus pakken. De Nederlandse verdediger neemt het vanaf 21.00 uur met zijn club in een leeg Olympisch Stadion in Rome op tegen Napoli, met als inzet de Italiaanse beker. De finale van de Coppa Italia wordt als gevolg van de coronacrisis zonder publiek gespeeld.
Het Italiaanse voetbal werd vorige week, na een onderbreking van drie maanden, hervat met de returns in de halve finales van het bekertoernooi. Juventus schakelde AC Milan, Napoli bereikte de eindstrijd ten koste van Internazionale. De Serie A, waarin Juventus de ranglijst aanvoert, wordt komend weekeinde hervat.
De 20-jarige De Ligt verhuisde vorig jaar van Ajax naar Juventus. Hij greep eind december al naast z'n eerste prijs in dienst van de 'Oude Dame'. Vanaf de bank zag de international van Oranje hoe Juventus de wedstrijd om de Italiaanse Supercup verloor van Lazio (1-3).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
18 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
20 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
21 uur geleden