Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt is weer fit en kan met Oranje tegen Polen spelen

De Ligt is weer fit en kan met Oranje tegen Polen spelen

ZEIST (ANP) - Matthijs de Ligt kan zaterdag voor het Nederlands elftal in actie komen tijdens de thuiswedstrijd tegen Polen in de Nations League. De verdediger van Juventus heeft geen last meer van de lichte liesblessure die hij woensdag tijdens het met 2-1 gewonnen duel met Wales in Cardiff opliep.

Bondscoach Louis van Gaal vertelde toen na afloop dat hij van plan was om met De Ligt te starten tegen Polen. Hij wilde dat vrijdag op een persconferentie niet bevestigen. Wel herhaalde hij dat De Ligt zich moet richten op de positie centraal in de defensie of rechts in het centrum van de achterhoede. De Ligt was woensdag in Wales de linker centrale verdediger van Oranje, maar Van Gaal ziet daar liever een linksbenige speler voetballen.

Van Gaal kiest waarschijnlijk voor veel spelers die vorige week aan het gewonnen uitduel met België (1-4) begonnen. Vincent Janssen krijgt zaterdag nog geen speeltijd in de uitverkochte Kuip. De spits trouwde afgelopen weekeinde in de Verenigde Staten en arriveerde dinsdag pas in Zeist. "Hij mag zaterdag eerst het proces aanschouwen. Hij speelt dinsdag tegen Wales", zei Van Gaal.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

1 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

3 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

4 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

4 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

5 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

5 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

10 uur geleden