
De Ligt hervat veldtraining bij Bayern en ziet concurrent afhaken
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-verdediger Matthijs de Ligt heeft de training op het veld hervat. De international van Oranje houdt het voor nu nog bij loopoefeningen, meldt de kampioen van Duitsland. De 24-jarige De Ligt kampt sinds eind vorige maand met een knieblessure en mist daardoor ook de EK-kwalificatieduels van Oranje met Frankrijk (vrijdag) en Griekenland (maandag).
Dayot Upamecano, een belangrijke concurrent van De Ligt in de Bayern-verdediging, heeft afgelopen weekend een hamstringblessure opgelopen en kan voorlopig sowieso niet meedoen bij de club uit München. De Franse centrale verdediger speelt daardoor ook niet tijdens Nederland - Frankrijk, vrijdag in Amsterdam. Upamecano is dit seizoen vaker verzekerd van speeltijd in München dan De Ligt.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
2 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
6 uur geledenBASEL (ANP) - Daniëlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
9 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
9 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben een helft hoop gehad op een stunt in het laatste groepsduel met Frankrijk, maar een plek in de kwartfinales bleek onhaalbaar. Met agressief spel kwam Oranje in de eerste helft 2-1 voor tegen de sterke Fransen, maar na rust bleken de krachten op: 2-5.
11 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn na een 5-2-nederlaag tegen Frankrijk al in de groepsfase van het EK in Zwitserland uitgeschakeld. De ploeg van de afscheidnemende bondscoach Andries Jonker had in Basel een zege met drie doelpunten verschil nodig. Na een 2-1-voorsprong bij rust was er nog hoop, maar in de tweede helft bleek Frankrijk te sterk.
11 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen in een flink gewijzigde formatie aan het cruciale EK-duel met Frankrijk. Onder anderen topscorer aller tijden Vivianne Miedema en vleugelspeelster Esmee Brugts zitten op de bank. Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft juist haar eerste basisplaats van het EK.
14 uur geleden